بسته بنذي اتمسفز اصلاح شذه و اثزات آن بز کشک

بسته بنذي اتمسفز اصلاح شذه و اثزات آن بز کشک

… دانلود …

بسته بنذي اتمسفز اصلاح شذه و اثزات آن بز کشک دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بسته بنذي اتمسفز اصلاح شذه و اثزات آن بز کشک کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بسته بنذي اتمسفز اصلاح شذه و اثزات آن بز کشک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بسته بنذي اتمسفز اصلاح شذه و اثزات آن بز کشک :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس ملي دستاوردهاي نوين در صنايع غذايي و تغذيه سالم

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

بشر از ابتدای خلقت به دنبال روش هایی برای نگهداری بهینه مواد غذایی به منظور افزایش مدت زمان ماندگاری و قابلیت مصرف آنها بوده است. هدف از بسته بندی مواد غذایی آن است که مدت زمان نگهداری آنها افزایش و از سوی دیگر مواد غذایی از خطر فساد درونی، بیرونی و اکسایشی حفظ شود. یکی از روش های نسبتا جدید برای نگهداری مواد غذایی، بسته بندی آنها در شرایط اتمسفر اصلاح شده می باشد. بسته بندی یک عامل موثر در مسیر طولانی تولید، توزیع و بازاریابی عمل کرده به طوری که می توان از آن به عنوان یک مزیت رقابتی در بازارهای داخلی و خارجی استفاده نمود. کشک یک ماده غذایی بوده که به علت داشتن پروتیین با کیفیت بالا و کلسیم زیاد می تواند به عنوان مکمل در رژیم غذایی مورد استفاده قرار گیرد. کشک به دلیل دارا بودن میزان بالای مواد مغذی سریع الفساد بوده که این امر باعث کاهش مدت زمان ماندگاری آن می گردد. تکنیک های جدید بسته بندی تلاش دارند تا کیفیت حسی و میکروبی محصولات را حفظ کرده و عمر مفید محصول را با به تاخیر انداختن میکروفلور آنها افزایش دهد. تکنیک بسته بنید تحت خلاء و بسته بندی تحت اتمسفر اصلاح شده (MAP) در صنعت غذا به منظور افزایش عمر مفید مواد غذایی استفاده می شود.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بسته بنذي اتمسفز اصلاح شذه و اثزات آن بز کشک وارد صفحه فروش فایل دانلودی بسته بنذي اتمسفز اصلاح شذه و اثزات آن بز کشک شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بسته بنذي اتمسفز اصلاح شذه و اثزات آن بز کشک