بررسي تاثير رهبري تحول آفرين بر توانمندسازي کارکنان آموزش و پرورش کهگيلويه و بويراحمد

بررسي تاثير رهبري تحول آفرين بر توانمندسازي کارکنان آموزش و پرورش کهگيلويه و بويراحمد

… دانلود …

بررسي تاثير رهبري تحول آفرين بر توانمندسازي کارکنان آموزش و پرورش کهگيلويه و بويراحمد دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تاثير رهبري تحول آفرين بر توانمندسازي کارکنان آموزش و پرورش کهگيلويه و بويراحمد کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تاثير رهبري تحول آفرين بر توانمندسازي کارکنان آموزش و پرورش کهگيلويه و بويراحمد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تاثير رهبري تحول آفرين بر توانمندسازي کارکنان آموزش و پرورش کهگيلويه و بويراحمد :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس سالانه مديريت و اقتصاد کسب و کار

تعداد صفحات : 15

چکیده مقاله:

موضوع تحقیق حاضر بررسی نقش رهبری تحول آفرین در توانمندسازی کارکنان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد است. فرضیه های تحقیق تاثیر رهبری تحول آفرین و مولفه های آن را بر توانمندسازی کارکنان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بررسی می کند. روش تحقیق پیمایش بود. جامعه آماری تحقیق را کلیه کارکنان آموزش و پرورش دو شهرستان کهگیلویه و لنده می باشد که تعداد آنها 2100 نفر می باشد. به منظور آزمون فرضیه های تحقیق تعداد 325 نفر از آنها به روش نمونه گیری تصادفی ساده انتخاب شده اند و از آنها خواسته شد تا پرسشنامه تحقیق که شامل پرسشنامه رهبری تحول آفرین باس و آولیو، پرسشنامه توانمندسازی اسپریتزر بود تکمیل کنند. برای تجزیه و تحلیل و آزمون فرضیه های تحقیق از آزمون همبستگی پیرسون و تحلیل رگرسیون خطی در نرم- افزار Spss 23 استفاده شده است. مهمترین نتایج تحقیق عبارتند از: رهبری تحول آفرین تاثیر معنی داری بر توانمندسازی کارکنان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد دارد. بعلاوه، نتایج تحلیل رگرسیون نشان داد که از میان مولفه های چهارگانه رهبری تحول آفرین، مولفه های نفوذ آرمانی، ترغیب ذهنی، ملاحظات فردی تاثیر معنی داری بر توانمندسازی کارکنان آموزش و پرورش داشتند اما مولفه انگیزش الهام بخش تاثیر معنی داری بر توانمندسازی کارکنان نداشت.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي تاثير رهبري تحول آفرين بر توانمندسازي کارکنان آموزش و پرورش کهگيلويه و بويراحمد روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي تاثير رهبري تحول آفرين بر توانمندسازي کارکنان آموزش و پرورش کهگيلويه و بويراحمد