برنامه ريزي توسعه توليد با در نظر گرفتن منابع حرارتي و تجديدپذير با استفاده از الگوريتم بهينه سازي اجتماع ذرات

برنامه ريزي توسعه توليد با در نظر گرفتن منابع حرارتي و تجديدپذير با استفاده از الگوريتم بهينه سازي اجتماع ذرات

… دانلود …

برنامه ريزي توسعه توليد با در نظر گرفتن منابع حرارتي و تجديدپذير با استفاده از الگوريتم بهينه سازي اجتماع ذرات دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد برنامه ريزي توسعه توليد با در نظر گرفتن منابع حرارتي و تجديدپذير با استفاده از الگوريتم بهينه سازي اجتماع ذرات کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي برنامه ريزي توسعه توليد با در نظر گرفتن منابع حرارتي و تجديدپذير با استفاده از الگوريتم بهينه سازي اجتماع ذرات،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن برنامه ريزي توسعه توليد با در نظر گرفتن منابع حرارتي و تجديدپذير با استفاده از الگوريتم بهينه سازي اجتماع ذرات :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس ملي نوآوريهاي علوم مهندسي برق

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

برنامهریزی توسعه تولید برنامهای است که ضمن در نظر گرفتن نیاز جامعه و مشکلات پیشروی تولید بهترین راهکار ممکن را برای تامین انرژی باکمترین هزینه ممکن و قابلیت اطمینان بالا ارایه می-دهد. این برنامه پس از دریافت منابع تولید و پردازش آن در نهایت یک خروجی مطلوب که در آن زمان احداث و ظرفیت احداث و تکنولوژی مورد نیاز مدنظر قرار میگیرد را ارایه میدهد. روش مطالعه سرمایه گذاری به صورت دینامیک است و حداکثر تقاضا برای سه دوره دو ساله در نظر گرفته شده است و شبکه به صورت تکشینه و تولیدات تجدیدپذیربه خصوص بادی در نظر گرفته شده است. و روش حل مسیله توسط الگوریتم ژنتیک اجتماع ذرات است ومسیله ابتدا به صورت تک هدفه بررسی وسپس به صورت دو هدفه باهم مقایسه وتحلیل میگردد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی برنامه ريزي توسعه توليد با در نظر گرفتن منابع حرارتي و تجديدپذير با استفاده از الگوريتم بهينه سازي اجتماع ذرات وارد صفحه فروش فایل دانلودی برنامه ريزي توسعه توليد با در نظر گرفتن منابع حرارتي و تجديدپذير با استفاده از الگوريتم بهينه سازي اجتماع ذرات شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

برنامه ريزي توسعه توليد با در نظر گرفتن منابع حرارتي و تجديدپذير با استفاده از الگوريتم بهينه سازي اجتماع ذرات