تاب آوري و فرسودگي شغلي در کارکنان بيمارستان

تاب آوري و فرسودگي شغلي در کارکنان بيمارستان

… دانلود …

تاب آوري و فرسودگي شغلي در کارکنان بيمارستان دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاب آوري و فرسودگي شغلي در کارکنان بيمارستان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تاب آوري و فرسودگي شغلي در کارکنان بيمارستان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تاب آوري و فرسودگي شغلي در کارکنان بيمارستان :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : ششمين کنگره انجمن روانشناسي ايران

تعداد صفحات : 5

چکیده مقاله:

در این مقاله به رابطه تابآوری با فرسودگی شغلی کارکنان بیمارستان های شهرستان تبریز پرداخته شد. مطالعه مذکور از نوعتوصیفی- همبستگی بود. شرکت کنندگان تعداد 200 نفر از کارکنان دو بیمارستان امام رضا و محلاتی بودند که از بین کارکنانبیمارستان های شهرستان تبریز به صورت تصادفی انتخاب شدند. ابزارها شامل پرسشنامه های فرسودگی شغلی مسلش وتاب آوری کانر و دیویدسون بودند. تحلیل داده ها با استفاده از ضریب همبستگی پیرسون وتحلیل رگرسیون نشان دادند بینمولفه های تابآوری با ابعاد فرسودگی شغلی رابطه معناداری وجود داشت. میتوان نتیجه گرفت تاب آوری با فرسودگی شغلی درارتباط است.

اینک شما با جستجوی تاب آوري و فرسودگي شغلي در کارکنان بيمارستان وارد صفحه فروش فایل دانلودی تاب آوري و فرسودگي شغلي در کارکنان بيمارستان شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

تاب آوري و فرسودگي شغلي در کارکنان بيمارستان