بررسي عملکرد GPS بر ترافيک و تصادفات در جاده هاي برون شهري (مطالعه موردي استان يزد)

بررسي عملکرد GPS بر ترافيک و تصادفات در جاده هاي برون شهري (مطالعه موردي استان يزد)

… دانلود …

بررسي عملکرد GPS بر ترافيک و تصادفات در جاده هاي برون شهري (مطالعه موردي استان يزد) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي عملکرد GPS بر ترافيک و تصادفات در جاده هاي برون شهري (مطالعه موردي استان يزد) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي عملکرد GPS بر ترافيک و تصادفات در جاده هاي برون شهري (مطالعه موردي استان يزد)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي عملکرد GPS بر ترافيک و تصادفات در جاده هاي برون شهري (مطالعه موردي استان يزد) :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : پنجمين کنگره بين المللي عمران ، معماري و توسعه شهري

تعداد صفحات : 13

چکیده مقاله:

امروزه استفاده از فناوری های اطلاعاتی و مخابراتی به منظور فراهم آوری زمینه نظارت مستمر ترافیک و افزایش کارایی سیستم حمل ونقل موجود، مورد توجه کشورهای دنیا قرار گرفته است. در سیستم های حمل ونقل زمینی برای ناوبری و هدایت دقیق وسایط نقلیه و تعیین دقیق موقعیت آن ها و سرعت از سیستم موقعیت یاب GPS استفاده شایانی شده است. تاپوگراف سیستم قدیمی ثبت سرعت خودروها است. سیستم جی پی اس برروی خودروها، سرعت و موقعیت این خودروها دقیق تر کنترل شده و احتمال تصادفات در مسیرهای برون شهری و مخاطرات جاده ای میتوان کاهش داد. حجم بالای تردد وسایل نقلیه سنگین ومسافری از استان یزد به عنوان یکی از استانهای مرکزکشور و دارای جاده های اصلی و ترانزیت به عنوان چهارراه مرکز کشور و تردد زیاد دیگر وسایل نقلیه در جاده های این استان، لزوم توجه مسیولین به ایمنی در این عرصه و عدم انجام چنین پژوهشی در استان یزد نیز از ضرورت های خاص انجام این تحقیق می باشد. در این مقاله با مقایسه نمودارهای آماری از منابع معتبر نشان داده شد که GPS با توجه به کاربرد های آن در حمل ونقل در کاهش میزان تخلفات سرعت نقش داشته است، اما دلایل کافی جهت نقش داشتن GPS در کاهش میزان تصادفات و دیگر تخلفات به دست نیامد. لذا میتوان سیستم های جدیدتر و بهتری را ضمن فر هنگ سازی اجرا و ارایه نمود.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي عملکرد GPS بر ترافيک و تصادفات در جاده هاي برون شهري (مطالعه موردي استان يزد) روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي عملکرد GPS بر ترافيک و تصادفات در جاده هاي برون شهري (مطالعه موردي استان يزد)