مقايسه مبنايي دو روش آموزش سنتي و الکترونيک و پيش بيني نسل بعدي آموزش

مقايسه مبنايي دو روش آموزش سنتي و الکترونيک و پيش بيني نسل بعدي آموزش

… دانلود …

مقايسه مبنايي دو روش آموزش سنتي و الکترونيک و پيش بيني نسل بعدي آموزش دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقايسه مبنايي دو روش آموزش سنتي و الکترونيک و پيش بيني نسل بعدي آموزش کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقايسه مبنايي دو روش آموزش سنتي و الکترونيک و پيش بيني نسل بعدي آموزش،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقايسه مبنايي دو روش آموزش سنتي و الکترونيک و پيش بيني نسل بعدي آموزش :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : دهمين کنفرانس بين المللي روانشناسي و علوم اجتماعي

تعداد صفحات : 16

چکیده مقاله:

پژوهش حاضر در پی آن است که به مقایسه مبنایی دو روش آموزش سنتی و الکترونیک بپردازد و بر اساس یافته ها، بتواند نسل بعدی آموزش را پیش بینی نماید. به منظور دستیابی به هدف مطالعه پیش رو، از روش پایه ای تحلیل استدلال های عقلانی با تکیه بر مطالعات کتابخانه ای استفاده شده است. نتایج بدست آمده نشان می دهد که هر کدام از دور روش آموزشی سنتی و الکترونیک در کنار مزایا و کاربری فراوانی که دارند، همواره خود را با چالش هایی روبرو می بینند که تا حدود زیادی فرآیند یاددهی- یادگیری را متاثر از خود می سازند. یافته ها برآنند که معایب پیش روی آموزش سنتی، در واقع مزایای آموزش الکترونیک بوده؛ و برعکس مزایا و فواید آموزش سنتی، چالش های آموزش الکترونیک می باشد؛ بر همین اساس، ترکیب هر دو روش آموزشی ضرورت خواهد یافت تا آموزش در چهره ی نه چندان غریب، یادگیری ترکیبی مثمر ثمر واقع شود. به نظر می رسد که دریچه ی تحول در روش های آموزشی، از آموزش الکترونیک می گذرد؛ و برپایه تحول همین سیستم آموزشی و همچنین توجه به رشد روزافزون دانش و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، آموزش تمام الکترونیک و غرق در تکنولوژی، دور از انتظار نباشد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقايسه مبنايي دو روش آموزش سنتي و الکترونيک و پيش بيني نسل بعدي آموزش وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقايسه مبنايي دو روش آموزش سنتي و الکترونيک و پيش بيني نسل بعدي آموزش شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقايسه مبنايي دو روش آموزش سنتي و الکترونيک و پيش بيني نسل بعدي آموزش