بهبود دقت الگوريتم کرم شب تاب به وسيله الگوريتم خفاش

بهبود دقت الگوريتم کرم شب تاب به وسيله الگوريتم خفاش

… دانلود …

بهبود دقت الگوريتم کرم شب تاب به وسيله الگوريتم خفاش دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بهبود دقت الگوريتم کرم شب تاب به وسيله الگوريتم خفاش کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بهبود دقت الگوريتم کرم شب تاب به وسيله الگوريتم خفاش،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بهبود دقت الگوريتم کرم شب تاب به وسيله الگوريتم خفاش :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : پنجمين کنفرانس بين المللي مهندسي برق و کامپيوتر با تاکيد بر دانش بومي

تعداد صفحات :24

چکیده مقاله:

الگوریتم های فراابتکاری یکی از روش های حل موثر مسایل پیچیده به شمار میروند که نیازی به محاسبه گرادیان تابع هدف ندارند و پیش فرض خاصی نظیر خطی بودن یا پیوسته بودن را در نظر نمیگیرند و بیشتر موارد، جوابهای قابل قبولی ارایه میدهند. الگوریتم کرم شب تاب یکی از الگوریتم های فراابتکاری با رویکرد گروهی و دسته جمعی است که از رفتار نورافشانی کرم های شب تاب برای حل مسایل بهینه سازی استفاده مینماید. در الگوریتم کرم شب تاب هر راه حل مسیله به صورت یک کرم شب تاب در نظر گرفته میشود و کرمهای شب تاب بر حسب شایستگی میتوانند از خود نور تولید و سایر کرمهای شب تاب را به سمت خود جذب نمایند. الگوریتم کرم شب تاب دارای دقت مناسبی برای حل مسایل بهینه سازی است و از طرفی روابط آن ساده و فاقد پیچیدگی بالا است با این وجود در الگوریتم کرم شبتاب مکانیزم جستجوی محلی و سراسری وجود ندارد و این عامل باعث میشود دقت الگوریتم کاهش یافته و آن را مستعد گرفتار شدن در بهینه های محلی نماید. در این پژوهش یک روش پیشنهادی جدید به کمک مفاهیم بکار رفته در الگوریتم خفاش بکار گرفته میشود تا مکانیزم جستجوی محلی و سراسری در الگوریتم کرم شب تاب ایجاد شود تا دقت آن در حل مسایل بهینه سازی افزایش یابد. نتایج پیاده سازی و آزمایشات بر روی مجموعه ای از توابع ارزیابی در محیط متلب نشان میدهند میزان خطای محاسبهی بهینه سراسری در روش پیشنهادی نسبت به الگوریتم هایی نظیر خفاش، کرم شب تاب و ذرات کمتر است.

اینک شما با جستجوی عبارت بهبود دقت الگوريتم کرم شب تاب به وسيله الگوريتم خفاش وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بهبود دقت الگوريتم کرم شب تاب به وسيله الگوريتم خفاش