تاثير ديوار هاي آب بند بتن پلاستيک در رفتار شبکه جريان عبوري از زير پي و خطوط هم پتانسيل سدهاي بتني وزني

تاثير ديوار هاي آب بند بتن پلاستيک در رفتار شبکه جريان عبوري از زير پي و خطوط هم پتانسيل سدهاي بتني وزني

… دانلود …

تاثير ديوار هاي آب بند بتن پلاستيک در رفتار شبکه جريان عبوري از زير پي و خطوط هم پتانسيل سدهاي بتني وزني دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثير ديوار هاي آب بند بتن پلاستيک در رفتار شبکه جريان عبوري از زير پي و خطوط هم پتانسيل سدهاي بتني وزني کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تاثير ديوار هاي آب بند بتن پلاستيک در رفتار شبکه جريان عبوري از زير پي و خطوط هم پتانسيل سدهاي بتني وزني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تاثير ديوار هاي آب بند بتن پلاستيک در رفتار شبکه جريان عبوري از زير پي و خطوط هم پتانسيل سدهاي بتني وزني :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : شانزدهمين کنفرانس هيدروليک ايران

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

یکی از راه های کنترل تراوش و آب بندی سدها ، استفاده از دیواره های آب بند می باشد. از جمله انواع این دیوار ها ، دیوار های آبنند بتن پلاستیک است که با توجه به روش اجرا و جنس مواد بکار رفته دارای مزیت هایی می باشد.تحقیق حاضر تاثیر وجود یا عدم وجود این نوع دیوار ها بر شرایط جریان آب عبوری از زیر سازه سدهای بتنی وزنی ، خطوط هم پتانسیل ،دبی و همینطور نیروی فشاری بر بدنه دیواره بتن پلاستیک را مورد بحث قرار می دهد. سد بتنی وزنی پاین فلت بعنوان نمونه مورد مطالعه در نرم افزار GetStudio و ماژول SEEP/W با ابعاد واقعی مدل گردید و نتایج آن پس از تحلیل در 3 حالت مختلف ، استخراج شد. که خروجی نرم افزار پس از کنترل با روش دستی Bligh نشان دهنده تاثیر مثبت این نوع دیوار ها بر پایداری و افزایش طول عمر مفید این نوع سد ها می باشد. همچنین دبی عبوری و فشار وارد بر دیوار های آببند از نتایج این تحقیق می باشد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل تاثير ديوار هاي آب بند بتن پلاستيک در رفتار شبکه جريان عبوري از زير پي و خطوط هم پتانسيل سدهاي بتني وزني با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل تاثير ديوار هاي آب بند بتن پلاستيک در رفتار شبکه جريان عبوري از زير پي و خطوط هم پتانسيل سدهاي بتني وزني دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.