انجام بالانسينگ ورودي و خروجي مخازن آب شهر تهران با استفاده از دبي سنج هاي آلتراسونيک و مغناطيسي

انجام بالانسينگ ورودي و خروجي مخازن آب شهر تهران با استفاده از دبي سنج هاي آلتراسونيک و مغناطيسي

… دانلود …

انجام بالانسينگ ورودي و خروجي مخازن آب شهر تهران با استفاده از دبي سنج هاي آلتراسونيک و مغناطيسي دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد انجام بالانسينگ ورودي و خروجي مخازن آب شهر تهران با استفاده از دبي سنج هاي آلتراسونيک و مغناطيسي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي انجام بالانسينگ ورودي و خروجي مخازن آب شهر تهران با استفاده از دبي سنج هاي آلتراسونيک و مغناطيسي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن انجام بالانسينگ ورودي و خروجي مخازن آب شهر تهران با استفاده از دبي سنج هاي آلتراسونيک و مغناطيسي :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : شانزدهمين کنفرانس هيدروليک ايران

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

در صنعت آب و فاضلاب اندازه گیری میزان جریان آب در ورودی شبکه ، مبادی تولید و مراکز مصرف از اساسی ترین مباحث مربوط به علم مترولوژی می باشد. در حال حاضر دبی سنج های آلتراسونیک و مغناطیسی به طور عمده در خطوط آبرسانی و ورودی و خروجی مخازن بتنی ذخیره آب مورد استفاده می باشد. هدف ما مقایسه این دو نوع دبی سنج و بررسی صحت آنها می باشد. با به دست آوردن دبی سنج با بالاترین صحت و مناسب ترین هزینه می توان نتیجه گرفت که کدام نوع دبی سنج در خطوط ورودی و خروجی مخازن بتنی آب شهر تهران بالاترین کارایی و بالانسینگ ورودی و خروجی مخازن آب را دارا است و دقیقترین نتایج را ارایه خواهد داد. لذا با بهره گیری صحیح از اطلاعات یکسال (1394) دبی سنج های نصب شده و ارزیابی درست این اطلاعات، روندی به سوی انتخاب بهینه دبی سنج پیش رو خواهد بود. نتایج تحقیق نشان داد که در مجموع دبی سنج مغناطیسی از دقت بالاتری نسبت به دبی-سنج آلتراسونیک برخوردار است ولی هزینه خرید و راه اندازی و نگهداری آن به مراتب بیشتر از دبی سنج آلتراسونیک می باشد صورت گیرد. به همین منظور بر روی یکی از خطوط لوله که دارای این شرایط است مقایسه طی یک ماه انجام شد که با توجه به دقت بالاتر دبی سنج مغناطیسی، خطای اندازه گیری دبی سنج آلتراسونیک مورد محاسبه قرار گرفت که نتیجه معقول حدود یک درصد را در پی داشت. لذا با توجه به نتایج به دست آمده استفاده از دبی سنج آلتراسونیک برای ورودی و خروجی های مخازن بتنی آب شهر تهران گزینه مناسب تری به نظر می رسد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی انجام بالانسينگ ورودي و خروجي مخازن آب شهر تهران با استفاده از دبي سنج هاي آلتراسونيک و مغناطيسي وارد صفحه فروش فایل دانلودی انجام بالانسينگ ورودي و خروجي مخازن آب شهر تهران با استفاده از دبي سنج هاي آلتراسونيک و مغناطيسي شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

انجام بالانسينگ ورودي و خروجي مخازن آب شهر تهران با استفاده از دبي سنج هاي آلتراسونيک و مغناطيسي