مقاله تعيين مناسب ترين تراکم کاشت ارقام در دست معرفي پنبه در اصفهان

 مقاله تعيين مناسب ترين تراکم کاشت ارقام در دست معرفي پنبه در اصفهان

… دانلود …

مقاله تعيين مناسب ترين تراکم کاشت ارقام در دست معرفي پنبه در اصفهان دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تعيين مناسب ترين تراکم کاشت ارقام در دست معرفي پنبه در اصفهان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تعيين مناسب ترين تراکم کاشت ارقام در دست معرفي پنبه در اصفهان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تعيين مناسب ترين تراکم کاشت ارقام در دست معرفي پنبه در اصفهان :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: نهمین کنگره علوم زراعت و اصلاح نباتات

تعداد صفحات: 1

نویسنده(ها):

مجید جعفرآقایی – عضو هیات علمی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان

چکیده:

به منظور بررسی و تعیین مناسب ترین تر اکم کاشت ارقام در دست معرفی تابلادیلا و B-557 آزمایشی با استفاده از طرح بلوک های کامل تصادفی در چهار تکرار بصورت فا کتوریل اجرا گردید که در آن سه فاصله بوته روی ردیف کاشت 10 و 15 و 20 سانتی متر بعنوان فا کتور اول و سه رقم تابلادیلا ، B-557 ، ورامین (شاهد) بعنوان فاکتور دوم و فاصله بین ردیف ها 70 سانتی درنظر گرفته شد . هر پلات شامل چهار خط 6 متر به مساحت 16/8 مترمربع درنظر گرفته شد. نتایج این بررسی نشان داد که فاصله ردیف روی عملکرد چین اول و دوم و کل دو چین،متوسط وزن ده غوزه، تعداد غوزه در بوته و تعداد بوته سبز شده بی تاثیر بوده و تنها ارتفاع گیاه معنی دار گردیده است . همچنین رقم بر عملکرد چین اول و ارتفاع گیاه تاثیر معنی دار داشته ولی بر عملکرد چین دوم ، کل دو چین، متوسط وزن ده غوزه تعداد غوزه در بوته و تعداد بوته سبز شده بی تاثیر بوده است . همچنین بررسیها نشان داد که رقم B-557 در فاصله ردیف 15 سانتی متر نسبت به سایر ارقام در تیمار های دیگر زودرس تر بوده است.

اینک شما با جستجوی مقاله تعيين مناسب ترين تراکم کاشت ارقام در دست معرفي پنبه در اصفهان وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله تعيين مناسب ترين تراکم کاشت ارقام در دست معرفي پنبه در اصفهان شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله تعيين مناسب ترين تراکم کاشت ارقام در دست معرفي پنبه در اصفهان