بررسي اثر ميکوريزا بر کيفيت باکتريايي خاک و دو رقم سورگوم در شرايط آبياري با پساب

بررسي اثر ميکوريزا بر کيفيت باکتريايي خاک و دو رقم سورگوم در شرايط آبياري با پساب

… دانلود …

بررسي اثر ميکوريزا بر کيفيت باکتريايي خاک و دو رقم سورگوم در شرايط آبياري با پساب دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي اثر ميکوريزا بر کيفيت باکتريايي خاک و دو رقم سورگوم در شرايط آبياري با پساب کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي اثر ميکوريزا بر کيفيت باکتريايي خاک و دو رقم سورگوم در شرايط آبياري با پساب،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي اثر ميکوريزا بر کيفيت باکتريايي خاک و دو رقم سورگوم در شرايط آبياري با پساب :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : پانزدهمين کنگره علوم خاک ايران

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

به منظور بررسي اثر ميکوريزا بر کيفيت باکتريايي خاک و دو رقم سورگوم در شرايط آبياري با پساب، آزمایشی به صورتفاکتوریل و در قالب طرح بلوکهای کامل تصادفی با چهار تکرار در گلخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار انجام شد. نتایجنشان داد، استفاده از رقم سیهزن در روش تناوب پساب و آب معمولی، کلیفرم کل و مدفوعی خاک را کاهش داد. همچنینعدم تلقیح میکوریزا در رقم سیه زن باعث افزایش قابل توجه کلی فرم کل و کلیفرم مدفوعی در اندام هوایی گیاه گردید.مصرف میکوریزا در روش آبیاری یکی در میان، باعث کاهش کلی فرم کل و کلی فرم مدفوعی خاک گردید. تعداد کلی فرممدفوعی گیاه در شرایط تناوب پساب و آب معمولی و تلقیح میکوریزا کاهش یافت. نتایج نشان داد که با گذشت زمان روزانهتعداد باکتری های شاخص آلودگی در خاک کاهش یافت. استفاده از قارچ میکوریزا سرعت کاهش میزان کلی فرم مدفوعی رادر خاک افزایش داد.

اینک شما با جستجوی بررسي اثر ميکوريزا بر کيفيت باکتريايي خاک و دو رقم سورگوم در شرايط آبياري با پساب وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي اثر ميکوريزا بر کيفيت باکتريايي خاک و دو رقم سورگوم در شرايط آبياري با پساب شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي اثر ميکوريزا بر کيفيت باکتريايي خاک و دو رقم سورگوم در شرايط آبياري با پساب