پاورپوینت (اسلاید) درس 22 مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی

پاورپوینت (اسلاید) درس 22 مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی

… دانلود …

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

پاورپوینت (اسلاید) درس 22 مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی دارای 6 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت (اسلاید) درس 22 مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي پاورپوینت (اسلاید) درس 22 مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت (اسلاید) درس 22 مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی :

توضیحات:
پاورپوینت درس 22 مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی، در 6 اسلاید.

این پاورپوینت آموزشی با توجه به متن درس 22 مطالعات اجتماعی کلاس سوم ابتدایی در 6 اسلاید برای استفاده در کلاسهای هوشمند طراحی شده است تا همکاران به راحتی بتوانند برای آموزش و تفهیم بهتر مطالب به دانش آموزان از آن بهره مند شوند.

این فایل کاربردی با دقت و نکته سنجی زیاد جهت ایجاد یک فضای آموزشی دلنشین برای کلاس درس توسط معلمی تدوین شده که دغدغه حضور در کلاسی پرثمر و مفید همانند سایر فرهنگیان عزیز آرزوی اوست. تهیه و خرید این پاورپوینت آموزشی را با کمترین هزینه قابل مشاهده در سطح اینترنت مسلما خاطره ای خوشی از یک همراهی آموزشی را برای معلمان و اولیای دانش آموزان رقم خواهد زد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل پاورپوینت (اسلاید) درس 22 مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

پاورپوینت (اسلاید) درس 22 مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی