بررسي رابطه بين فشردگي و سرزندگي در بافت قديم و معاصر ( نمونه موردي: محله شيخداد و شهرک دانشگاه )

بررسي رابطه بين فشردگي و سرزندگي در بافت قديم و معاصر ( نمونه موردي: محله شيخداد و شهرک دانشگاه )

… دانلود …

بررسي رابطه بين فشردگي و سرزندگي در بافت قديم و معاصر ( نمونه موردي: محله شيخداد و شهرک دانشگاه ) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي رابطه بين فشردگي و سرزندگي در بافت قديم و معاصر ( نمونه موردي: محله شيخداد و شهرک دانشگاه ) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي رابطه بين فشردگي و سرزندگي در بافت قديم و معاصر ( نمونه موردي: محله شيخداد و شهرک دانشگاه )،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي رابطه بين فشردگي و سرزندگي در بافت قديم و معاصر ( نمونه موردي: محله شيخداد و شهرک دانشگاه ) :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي عمران،معماري و شهرسازي ايران معاصر

تعداد صفحات : 16

چکیده مقاله:

با افزایش سریع جمعیت جهان و تمرکز آن در شهر ها، حومه گستری و گسترش افقی شهرها، سرعت بالایی گرفته و بحران برنامه ریزی شهری در اکثر نقاط جهان، ابعاد گسترده ای یافته است. توسعه پراکنده و گسترش افقی شهرها سبب بروز اختلالات مختلف اجتماعی، اقتصادی و کالبدی در پیکره ی شهر ها شده است. امروزه دیدگاه شهر فشرده به خاطر پیامدهای مثبتی همچون ( کاهش آلودگی های محیطی و کاهش مصرف سوخت و غیره ) در برابر نگرش رشد افقی و پراکنده پذیرفته شده است. هم چنین در بررسی میزان سرزندگی شهری و تعیین شاخص های مختلف موثر بر آن پژوهش های متنوعی انجام شده است. از این رو در این پژوهش با هدف شناسایی رابطه بین میزان فشردگی وسرزندگی در دو نمونه موردی بافت قدیم و معاصر شهر یزد، عوامل موثر بر میزان فشردگی و سرزندگی از دید ساکنین مورد سنجش قرار گرفته و راهکارهایی جهت ارتقا سرزندگی در این دو نمونه ارایه شده است. این پژوهش از حیث هدف جزء پژوهش های کاربردی-توسعه ای است و روش پژوهش پیمایشی و همبستگی است. روش گردآوری داده استفاده از پرسشنامه و اسناد و منابع کتابخانه ای می باشد و برای تجزیه و تحلیل داده ها از روش رگرسیون چند متغیره استفاده شده است. خلاصه نتایج پژوهش حاکی از آن است که رابطه معناداری میان میزان فشردگی و سرزندگی در بافت قدیم و معاصر وجود دارد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بررسي رابطه بين فشردگي و سرزندگي در بافت قديم و معاصر ( نمونه موردي: محله شيخداد و شهرک دانشگاه ) وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي رابطه بين فشردگي و سرزندگي در بافت قديم و معاصر ( نمونه موردي: محله شيخداد و شهرک دانشگاه ) شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي رابطه بين فشردگي و سرزندگي در بافت قديم و معاصر ( نمونه موردي: محله شيخداد و شهرک دانشگاه )