بررسي اتصالات ماهيچه اي تير به ستون در ساختمانهاي بتن آرمه تحت بار چرخه اي

بررسي اتصالات ماهيچه اي تير به ستون در ساختمانهاي بتن آرمه تحت بار چرخه اي

… دانلود …

بررسي اتصالات ماهيچه اي تير به ستون در ساختمانهاي بتن آرمه تحت بار چرخه اي دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي اتصالات ماهيچه اي تير به ستون در ساختمانهاي بتن آرمه تحت بار چرخه اي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي اتصالات ماهيچه اي تير به ستون در ساختمانهاي بتن آرمه تحت بار چرخه اي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي اتصالات ماهيچه اي تير به ستون در ساختمانهاي بتن آرمه تحت بار چرخه اي :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : سومين همايش بين المللي معماري عمران وشهرسازي در آغاز هزاره سوم

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

در میان پدیده های خطر آفرین، زلزله های ویرانگر باعث بیشترین شمار تلفات انسانی و زیان مالی بوده اند و تعداد تلفات در کشورهای در حال توسعه اغلب چندین برابر کشورهای پیشرفته است. آنچه روشن است با گسترش شهرنشینی و شهرسازی و افزایش جمعیت، خطر زمین لرزه هر آن بیشتر از پیش شده و نتیجه فاجعه آمیز خواهد بود. در بسیاری از موارد شهرهای بزرگ در مناطق زلزله خیز ساخته می شوند. این نکته خطرناک در بسیاری از شهرهای کشورمان چون تهران، تبریز، مشهد، کرمان، قزوین، سمنان، کرج و بسیاری از شهرهای شمالی کشور به چشم می خورد.بتن یکى از پرمصرف ترین فرآورده هاى ساختمانى در جهان به شمار مى آید ویژگى هاى بسیار خوب بتن عبارت است از: اقتصادى بودن، سهولت دسترسى به اجزاى تشکیل دهنده ى آن در اکثر مناطق، دارا بودن فرم پذیری و پایایى نسبتا بالا این ویژگى هاى بتن باعث توجه روز افزون به کاربرد آن شده است در این تحقیق به بحث و بررسی اتصالات ماهیچه ای در سازه های بتنی که با استفاده از نرم افزار المان محدود ABAQUS پرداخته شده است که دارای یک نمونه ساده و 4 نمونه ماهیچه ای با استفاده از آنالیز غیر خطی و بار چرخه ای بررسی گردیده و در نتیجه میتوان بیان کرد که استفاده از اتصالات ماهیچه ای بتنی باعث افزایش 40% جذب انرژی در سازه های بتنی می گردد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بررسي اتصالات ماهيچه اي تير به ستون در ساختمانهاي بتن آرمه تحت بار چرخه اي وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي اتصالات ماهيچه اي تير به ستون در ساختمانهاي بتن آرمه تحت بار چرخه اي شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي اتصالات ماهيچه اي تير به ستون در ساختمانهاي بتن آرمه تحت بار چرخه اي