فناوري هاي اطلاعات سلامت کليدي براي ايران 1404

فناوري هاي اطلاعات سلامت کليدي براي ايران 1404

… دانلود …

فناوري هاي اطلاعات سلامت کليدي براي ايران 1404 دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فناوري هاي اطلاعات سلامت کليدي براي ايران 1404 کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فناوري هاي اطلاعات سلامت کليدي براي ايران 1404،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فناوري هاي اطلاعات سلامت کليدي براي ايران 1404 :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : پنجمين همايش مديران فناوري اطلاعات

تعداد صفحات :25

چکیده مقاله:

برنامهریزی برای آینده فناوری اطلاعات سلامت ضروری است و نیازمند رویکرد نظام مند مطالعه آینده میباشد. هدف از این پژوهش شناسایی فناوریهای اطلاعات سلامت کلیدی با استفاده از رویکرد فناوریهای کلیدی برای ایران 1404 بود. این پژوهش یک مطالعات کیفی است که با استفاده از مصاحبه با خبرگان به صورت تحلیل چارچوب انجام شده است. جامعه پژوهش شامل اعضای پنل فناوری اطلاعات در نقشه جامع علمی سلامت ایران بود و در نهایت با نمونه گیری هدفمند تعداد 13 نفر در مصاحبه شرکت کردند. به منظور جمع آوری نقطه نظرات شرکتکنندگان به روش نیمه ساختارمند، مصاحبه عمیق صورت گرفت. تحلیل دادهها با استفاده از فرآیند پنج مرحلهای تحلیل چارچوبی صورت گرفت. نتایج پژوهش شامل هفت درونمایه اصلی و 19 طبقه بود. درونمایه های اصلی شامل دسترسی سریع، ارزان، پایدار و امن به حداکثر سوابق سلامت کلیه افراد جامعه؛ دسترسی عادلانه به منابع و خدمات پیشخوان سلامت؛ توسعه مدیریت دانش علوم پزشکی و بهداشتی در راستای ارتقای سلامت و حفظ ایمنی افراد جامعه با استفاده از فناوری اطلاعات؛ توسعه خدمات الکترونیکی حاکمیتی در نظام سلامت؛ توسعه سلامت همراه؛ حاکمیت فناوری اطلاعات سلامت و ارتقاء زیرساخت فناوری اطلاعات سلامت در سطح ملی بود. توسعه پرونده الکترونیک سلامت، توسعه شبکه گسترده سلامت، تبادل و اشتراک داده، توسعه سلامت همراه، پرونده سلامت شخصی بیمار، زیرساختهای فناوری اطلاعات سلامت و توسعه سیستمهای پشتیبان تصمیم بالینی از مسایل کلیدی مورد نیاز ایران 1404 هستند که در کشورهای دیگر هم بر آنها تاکید شده است. بنابراین با توجه به ضرورت دستیابی به آنها باید در سطح سیاستگذاری کلان مورد توجه قرار گیرند.

اینک شما با جستجوی عبارت فناوري هاي اطلاعات سلامت کليدي براي ايران 1404 وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
فناوري هاي اطلاعات سلامت کليدي براي ايران 1404