تدوين شاخص خود معرف بودن راه هاي برون شهري مطالعه موردي: استان کردستان

تدوين شاخص خود معرف بودن راه هاي برون شهري مطالعه موردي: استان کردستان

… دانلود …

تدوين شاخص خود معرف بودن راه هاي برون شهري مطالعه موردي: استان کردستان دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تدوين شاخص خود معرف بودن راه هاي برون شهري مطالعه موردي: استان کردستان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تدوين شاخص خود معرف بودن راه هاي برون شهري مطالعه موردي: استان کردستان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تدوين شاخص خود معرف بودن راه هاي برون شهري مطالعه موردي: استان کردستان :

سال انتشار : 1395

تعداد صفحات :21

چکیده مقاله:

حمل و نقل جاده ای یکی از اصلی ترین مدهای حمل و نقل به منظور جابجایی کالا و مسافر است. ایمنی، قابلیت اطمینان، ظرفیت و دسترس پذیری از مهمترین نیازهای حمل ونقل جاده ای هستند. یکی از راه های بالابردن ایمنی راه ها، نحوه ساخت آنها از لحاظ خود معرف بودن می باشد. عملکرد راه های خود معرف (SER) بدین صورت است که با استفاده از طرح هایی، راه برای کاربران قابل پیش بینی و ایمن می شود. هدف اصلی این پروژه ایجاد مدلی است که بر اساس آن با داشتن مشخصات راه بتوان سطح خود معرف بودن راه را نشان داد. در این پژوهش ابتدا به بررسی و شناسایی عوامل موثر در ارتقاء ایمنی راه ها توسط قابلیت خود معرف بودن پرداخته شده است. در این راستا ابتدا پرسش نامه ای جهت تدوین المان های اصلی و تاثیر گذار در خود معرف بودن راه تهیه و توسط افراد متخصص و با تجربه در این زمینه تکمیل گردید. هر یک از المان های تحت پوشش در هر حوزه که توسط متخصصان و خبرگان وزن دهی شد، با استفاده از روش AHP تحلیل، نرمال سازی و المان ها و معضلات آنها اولویت بندی شدند. با توجه به تحلیل نتایج مشخص شد که علایم بیشترین تاثیر را بر خود معرف بودن راه می گذارند. بعد از علایم، طرح هندسی راه بیشترین نقش را در یک راه خود معرف دارد. علایم قایم به طور قابل توجهی نقش بیشتری از علایم افقی در خود معرف بودن راه دارد. در مرحله آخر این شاخص در دو محور منتخب ایران مورد ارزیابی قرار گرفت و نتایج حاصله با یکدیگر مقایسه گردیدند.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل تدوين شاخص خود معرف بودن راه هاي برون شهري مطالعه موردي: استان کردستان روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

تدوين شاخص خود معرف بودن راه هاي برون شهري مطالعه موردي: استان کردستان