نانو ترکيبات معدني جهت ظهور آثار انگشت پنهان در نمونه هاي سوخته شده در آتش

نانو ترکيبات معدني جهت ظهور آثار انگشت پنهان در نمونه هاي سوخته شده در آتش

… دانلود …

نانو ترکيبات معدني جهت ظهور آثار انگشت پنهان در نمونه هاي سوخته شده در آتش دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد نانو ترکيبات معدني جهت ظهور آثار انگشت پنهان در نمونه هاي سوخته شده در آتش کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي نانو ترکيبات معدني جهت ظهور آثار انگشت پنهان در نمونه هاي سوخته شده در آتش،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن نانو ترکيبات معدني جهت ظهور آثار انگشت پنهان در نمونه هاي سوخته شده در آتش :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : کنگره ملي شيمي ونانو شيمي از پژوهش تا توسعه ملي

تعداد صفحات :6

چکیده مقاله:

اصطلاح پنهان برای اثر انگشت به وجود اثر انگشت روی سطوح که به صورت نامریی هستند اما قابل ظهور می باشند تعریف میشود. طیف متنوعی از روش های فیزیکی و شیمیایی موجود برای ظهور آثار انگشت پنهان وجود دارد. اثر انگشت در معرض شرایط سخت مانند آتش به طور کلی آسیب می بیند. با این حال اثر انگشت می تواند حتی پس از شستشو با آب باقی بمانند. در روش جدید معرف هایی از جنس نانوذرات معدنی به همراه سورفکتانت های مناسب مورد بررسی قرار گرفته است. مولیبدن دی سولفید، روی کربنات، تیتانیوم دی اکسید و فریک اکسید به عنوان معرف های مناسبی در توسعه ظهور اثر انگشت پنهان که در معرض دمای800 C قرار گرفته اند استفاده شده است.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی نانو ترکيبات معدني جهت ظهور آثار انگشت پنهان در نمونه هاي سوخته شده در آتش وارد صفحه فروش فایل دانلودی نانو ترکيبات معدني جهت ظهور آثار انگشت پنهان در نمونه هاي سوخته شده در آتش شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

نانو ترکيبات معدني جهت ظهور آثار انگشت پنهان در نمونه هاي سوخته شده در آتش