جايگاه ورزش همگاني درسبک زندگي کارکنان نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران

جايگاه ورزش همگاني درسبک زندگي کارکنان نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران

… دانلود …

جايگاه ورزش همگاني درسبک زندگي کارکنان نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد جايگاه ورزش همگاني درسبک زندگي کارکنان نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي جايگاه ورزش همگاني درسبک زندگي کارکنان نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن جايگاه ورزش همگاني درسبک زندگي کارکنان نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنگره بين المللي علوم زمين و توسعه شهري و اولين کنفرانس هنر،معماري و مديريت شهري

تعداد صفحات :6

چکیده مقاله:

ورزش همگانی در واقع کوششی جهت رواج دادن ورزش بین تمام اقشار جامعه بوده و دارای اثرات بهداشتی اجتماعی وفرهنگی می باشد. امروزه پدیده ورزش همگانی و فعالیت بدنی به عنوان یک ضرورت انکار ناپذیر و نیاز اساسی زیر بنای تمام جوامع و به طور چشمگیر و فزاینده ای مورد توجه قرار گرفته است. از آثار مثبت این پدیده تامین سلامت و بهداشت جسمانی و روانی، کاهش هزینه های درمانی، افزایش تولید و یهره وری تمام شهروندان است. همچنین اغلب کشورهای پیشرفته جهان در برنامه ریزی ها و سازماندهی ورزش همگانی کشور خود با دیگر کشورها رقابت می کنند و مرتبا در حال ارایه برنامه های خلاق برای رشد این ورزش هستند. هدف اصلی این پژوهش این است که جایگاه ورزش همگانی درسبک زندگی کارکنان، خانواده ها و بازنشتگان نیروهای مسلح چگونه است روش تحقیق مورد استفاده در این پژوهش از نوع پیمایشی و علی_مقایسه ای است. به دلیل فقدان ابزاری دقیق و معتبر که به وسیله ی آن بتوان نقش و جایگاه ورزش همگانی را درسبک زندگی کارکنان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اندازه گیری کند به همین خاطر از پرسش نامه محقق ساخته در این زمینه استفاده شده است. این پرسش نامه شامل 30 سوال است که در سه عامل مولفه های ورزشی، منابع مالی و منابع انسانی مطرح شده است. در این پژوهش از آمار استنباطی به همراه آزمون کلموگرف- اسمیرنف و تجانس واریانس برای مقایسه متغییرها از روش آزمونT مستقل استفاده شد. در نهایت یافته های این پژوهش نشان دادند که جایگاه ورزش همگانی درسبک زندگی کارکنان درهر سه عامل مولفه های ورزشی، منابع مالی و منابع انسانی تفاوت معناداری وجود دارد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل جايگاه ورزش همگاني درسبک زندگي کارکنان نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

جايگاه ورزش همگاني درسبک زندگي کارکنان نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران