افزايش بهره ولتاژ و راندمان يک مبدل افزاينده با استفاده از مدار چند برابر کننده ولتاژ

افزايش بهره ولتاژ و راندمان يک مبدل افزاينده با استفاده از مدار چند برابر کننده ولتاژ

… دانلود …

افزايش بهره ولتاژ و راندمان يک مبدل افزاينده با استفاده از مدار چند برابر کننده ولتاژ دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد افزايش بهره ولتاژ و راندمان يک مبدل افزاينده با استفاده از مدار چند برابر کننده ولتاژ کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي افزايش بهره ولتاژ و راندمان يک مبدل افزاينده با استفاده از مدار چند برابر کننده ولتاژ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن افزايش بهره ولتاژ و راندمان يک مبدل افزاينده با استفاده از مدار چند برابر کننده ولتاژ :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : پنجمين کنفرانس ملي ايده هاي نو در مهندسي برق

تعداد صفحات :6

چکیده مقاله:

در این مقاله یک مبدل افزاینده موازی با کلید زنی نرم با افزایش بهره ولتاژ و راندمان این مبدل افزاینده با استفاده از مدار چند برابرکننده ولتاژ پیشنهاد می گردد .از جمله مزایای این مبدل افزاینده موازی، افزایش چگالی توان و کاهش ریپل جریان می باشد. در این مبدل از ایده سلف های تزویج شده برای سلف های اصلی مبدل و نیز سلف های به کار برده شده در سلول سوییچینگ نرم استفاده شده است. سوییچ ها تحت شرایط جریان صفر روشن می شود و تحت شرایط ولتاژ صفر خاموش می گردد، وضعیت های عملکرد آن ها مورد بررسی قرار می گیرد سپس شبیه سازی شده و نمونه عملی نیز آنالیز های تیوری را تصدیق می کند و شکل موج های مختلف مبدل تشریح می گردد.

اینک شما با جستجوی عبارت افزايش بهره ولتاژ و راندمان يک مبدل افزاينده با استفاده از مدار چند برابر کننده ولتاژ وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
افزايش بهره ولتاژ و راندمان يک مبدل افزاينده با استفاده از مدار چند برابر کننده ولتاژ