مقايسه عملکرد حرارتي و توزيع سرعت سيستم رادياتوري و سه مدل رادياتور قرنيزي با استفاده از نرم افزار ANSYS

مقايسه عملکرد حرارتي و توزيع سرعت سيستم رادياتوري و سه مدل رادياتور قرنيزي با استفاده از نرم افزار ANSYS

… دانلود …

مقايسه عملکرد حرارتي و توزيع سرعت سيستم رادياتوري و سه مدل رادياتور قرنيزي با استفاده از نرم افزار ANSYS دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقايسه عملکرد حرارتي و توزيع سرعت سيستم رادياتوري و سه مدل رادياتور قرنيزي با استفاده از نرم افزار ANSYS کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقايسه عملکرد حرارتي و توزيع سرعت سيستم رادياتوري و سه مدل رادياتور قرنيزي با استفاده از نرم افزار ANSYS،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقايسه عملکرد حرارتي و توزيع سرعت سيستم رادياتوري و سه مدل رادياتور قرنيزي با استفاده از نرم افزار ANSYS :

سال انتشار : 1396

تعداد صفحات :25

چکیده مقاله:

از آنجاییکه بخش عمده زندگی بشر امروزی در داخل ساختمان می گذرد، ایجاد شرایط مطلوب زیست محیطی در ساختمان، خواه محل کار یا منزل و غیره باشند، واجد اهمیت بسیاری بوده که مهمترین بخش آن تهویه هوایی مطبوع برای ساکنین ساختمان می باشد. در ابتدا به شبیه سازی های اولیه و مش بندی فضای مسکونی پرداخته و حال باید شرایط مرزی به هرکدام از اجزاء تشکیل دهنده (از جمله دیوارها، سیستم های حرارتی،هوای داخل و خارج) اعمال شده و آماده تست و همگرا نمودن شده و سرانجام نوبت به نتیجه گیری و رسم نمودارآسایش با داشتن عملکرد حرارتی، توزیع سرعت و بازده سیستم های حرارتی مذکور، بوسیله خروجی های نرم افزاری و روابط مرتبط با ، هرکدام از آنها می رسد. سرعت متوسط سیستم قرنیز روی 4 دیوار حدود 0.75 (متربرثانیه)، سیستم گرمایش رادیاتوری حدود 0.65 سیستم قرنیز روی سه دیوار حدود 0.6 و سیستم قرنیز روی دو دیوار حدود 0.4 ، می باشد. با توجه به شبیه سازی های انجام شده، می توان از بین سیستم های گرمایشی مورد آزمایش در این پژوهش، می توان نتایج حاصل را به این صورت بیان کرد که سیستم های قرنیزی ورادیاتوری به ترتیب به عنوان اولویت های انتخاب سیستم های گرمایشی مطرح می باشند. با توجه به نمودار آسایش حرارتی و به ترتیب هریک از سیستم های قرنیز 4 دیوار، رادیاتور، قرنیز 3 دیوار و قرنیز 2 دیوار، می توانند به عنوان اولویت بندی در انتخاب برای نصب در ساختمان ها مطرح می باشند.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقايسه عملکرد حرارتي و توزيع سرعت سيستم رادياتوري و سه مدل رادياتور قرنيزي با استفاده از نرم افزار ANSYS روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقايسه عملکرد حرارتي و توزيع سرعت سيستم رادياتوري و سه مدل رادياتور قرنيزي با استفاده از نرم افزار ANSYS