توليد نانو نيکل متخلخل توسط آلياژزدايي به روش اچ الکتروشيميايي

توليد نانو نيکل متخلخل توسط آلياژزدايي به روش اچ الکتروشيميايي

… دانلود …

توليد نانو نيکل متخلخل توسط آلياژزدايي به روش اچ الکتروشيميايي دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد توليد نانو نيکل متخلخل توسط آلياژزدايي به روش اچ الکتروشيميايي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي توليد نانو نيکل متخلخل توسط آلياژزدايي به روش اچ الکتروشيميايي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن توليد نانو نيکل متخلخل توسط آلياژزدايي به روش اچ الکتروشيميايي :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : ششمين کنفرانس و نمايشگاه بين المللي مهندسي متالورژي و مواد

تعداد صفحات :20

چکیده مقاله:

پژوهش حاضر با هدف توليد نانو نيکل متخلخل توسط آلياژزدايي به روش اچ الکتروشيميايي مورد بررسی قرارگرفته است و نشان داده شد که لایه های نانو متخلخل می توانند توسط اچ الکتروشیمیایی اجزا نجیب تر در یک سیستمی که اجزا و عنصرهای فعالش پسیو می شوند، به دست آیند. برای این منظور ابتدا آلیاژ همگن مس- نیکل را طی مراحل آماده سازی سطح پولیش نموده سپس برای انجام آلیاژزدایی به روش اچ الکتروشیمیایی نمونه تحت آزمون پلاریزاسیون با پتانسیل ثابت ( 0/542mV/SCE) به مدت 3 ساعت در دمای محیط و در محلول 1/6 مولار 20(H2NSO2)Ni؛4H2O و 0/1 مولار CuSO40 5H2O که توسط BO 3 H در PH=2/8 بافر گردید، قرار گرفت. همچنین آزمون امپدانس الکتروشیمیایی برای هر دو نمونه نانومتخلخل و نمونه شاهد در محلول 0/5 مولار Na2So4 و در دمای محیط انجام شد. ساختار میکروسکوپی و اجزا سازنده نمونه نانو متخلخل و نمونه شاهد توسط میکروسکوپ نوری و میکروسکوپ الکترونی روبشی SEM و آنالیز EDS مورد بررسی قرار گرفت. نتایج به دست آمده نشان می دهد که امپدانس نمونه نانو متخلخل نسبت به نمونه شاهد بسیار کم شده و بنابراین مقاومت به سطح نمونه پس از نانو متخلخل شدن کاهش پیدا کرده است.

پژوهشگر گرامی فایل کامل توليد نانو نيکل متخلخل توسط آلياژزدايي به روش اچ الکتروشيميايي با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل توليد نانو نيکل متخلخل توسط آلياژزدايي به روش اچ الکتروشيميايي دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.