بررسي صلاحيت هاي حرفه اي معلمان بر روند تدريس اثر بخش

بررسي صلاحيت هاي حرفه اي معلمان بر روند تدريس اثر بخش

… دانلود …

بررسي صلاحيت هاي حرفه اي معلمان بر روند تدريس اثر بخش دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي صلاحيت هاي حرفه اي معلمان بر روند تدريس اثر بخش کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي صلاحيت هاي حرفه اي معلمان بر روند تدريس اثر بخش،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي صلاحيت هاي حرفه اي معلمان بر روند تدريس اثر بخش :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس ملي رويکردهاي نوين در آموزش و پژوهش

تعداد صفحات : 5

چکیده مقاله:

در تعلیم وتربیت جهان امروز به صلاحیت های حرفه ای لازم بر جایگاه معلمی تاکید می شود . در این میان تدریس اثربخش معلم به همراه سایر مولفه های تاثیر گذار بر این فرایند می تواند نقش بسزایی در تحقق اهداف آموزشی داشته دباش. این مقاله به برخی از مهمترین صلاحیت های حرفه ای معلمان اثر بخش در نظام آموزش و پرورش پرداخته است.روش پژوهش توصیفی از نوع کتابخانه ای، با مطالعه ی منابع پیشین و مرور مقالات مرتبط با ابزار فیش برداری تدوین شد. تدریس اثر بخش یکی از شاخص های مهم تاثیر گذار در آموزش و پرورش هدف مند می باشد ، و معلمان برای ارایه یک تدریس اثربخش باید دارای ویژگی های خاصی بوده و از روش ها و فنون مختلف برای اثربخشی تدریس خود بهره مند شوند . در این راستا معلمان دارای صلاحیت حرفه ای ، بر مطالب درسی تسلط کافی داشته و با بیانی شیوا،سازماندهی زمان ، ابزار و روش های متناسب با اهداف نظام آموزشی، تعامل مناسب با دانش آموزان برقرار کرده و موجب شکوفایی استعدادهای متفاوت دانش آموزان می شوند.

اینک شما با جستجوی عبارت بررسي صلاحيت هاي حرفه اي معلمان بر روند تدريس اثر بخش وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بررسي صلاحيت هاي حرفه اي معلمان بر روند تدريس اثر بخش