مقاله طراحي راهبردهاي مطلوب براي مديريت خرده‌فرهنگ‌ها در شبکه استاني سيماي مرکز قزوين

مقاله طراحي راهبردهاي مطلوب براي مديريت خرده‌فرهنگ‌ها در شبکه استاني سيماي مرکز قزوين

… دانلود …

مقاله طراحي راهبردهاي مطلوب براي مديريت خرده‌فرهنگ‌ها در شبکه استاني سيماي مرکز قزوين دارای 49 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله طراحي راهبردهاي مطلوب براي مديريت خرده‌فرهنگ‌ها در شبکه استاني سيماي مرکز قزوين کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله طراحي راهبردهاي مطلوب براي مديريت خرده‌فرهنگ‌ها در شبکه استاني سيماي مرکز قزوين،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله طراحي راهبردهاي مطلوب براي مديريت خرده‌فرهنگ‌ها در شبکه استاني سيماي مرکز قزوين :

تعداد صفحات :49

موضوع این پژوهش، مقاله طراحي راهبردهاي مطلوب براي مديريت خرده‌فرهنگ‌ها در شبکه استاني سيماي مرکز قزويناست. اهمیت این موضوع، بیشتر از آن روست که استان قزوین به لحاظ اجتماعی، مرکب از قومیت‌های گوناگون و واجد تنوع فرهنگی بسیار است.مسئله اصلی این تحقیق برنامه‌ریزی راهبردی برای مدیریت خرده‌فرهنگ‌ها از طریق شبکه سیمای استانی قزوین است. این مطالعه از نوع توصیفی و کاربردی بوده و به شیوه کیفی و با روش مصاحبه عمیق انجام گرفته است.مصاحبه‌شوندگان، 26 نفر از اساتید دانشگاه، مدیران صاحب‌نظر سازمان صداوسیما و افراد صاحب‌نظر استان، در زمینه موضوع مورد مطالعه بودند.
مبنای نظری تحقیق با استفاده از مکتب تلفیقی و نظریه راهبردهای مادر و تحلیل به روش مدل‌ هاروارد با استفاده از ماتریس SWOT شکل گرفته است. ضمن تحلیل یافته‌ها، عوامل داخلی (قوت‌ها و ضعف‌ها) و عوامل خارجی (فرصت‌ها و تهدیدها) تأثیرگذار بر شبکه استانی سیمای مرکز قزوین، شناسایی شدند و در تقابل ‌آن‌ها با یکدیگر در ماتریس، به طراحی راهبردهای مطلوب، اقدام گردید. نتیجه این اقدامات، ارائه راهبردهای مطلوب در دو حوزه مدیریتی و برنامه‌سازی است که در نهایت به پیشنهادهای اجرایی در حوزه مدیریت راهبردی خرده‌فرهنگ‌ها در شبکه‌های استانی منجر شد.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله طراحي راهبردهاي مطلوب براي مديريت خرده‌فرهنگ‌ها در شبکه استاني سيماي مرکز قزوين وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله طراحي راهبردهاي مطلوب براي مديريت خرده‌فرهنگ‌ها در شبکه استاني سيماي مرکز قزوين