مقاله تحليل نسبت زن و آزادي در اسلام، در مقايسه با غرب، بر اساس آراء آيت‌الله خامنه‌اي

مقاله تحليل نسبت زن و آزادي در اسلام، در مقايسه با غرب، بر اساس آراء آيت‌الله خامنه‌اي

… دانلود …

مقاله تحليل نسبت زن و آزادي در اسلام، در مقايسه با غرب، بر اساس آراء آيت‌الله خامنه‌اي دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تحليل نسبت زن و آزادي در اسلام، در مقايسه با غرب، بر اساس آراء آيت‌الله خامنه‌اي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تحليل نسبت زن و آزادي در اسلام، در مقايسه با غرب، بر اساس آراء آيت‌الله خامنه‌اي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تحليل نسبت زن و آزادي در اسلام، در مقايسه با غرب، بر اساس آراء آيت‌الله خامنه‌اي :

سال انتشار : 1394

تعداد صفحات :24

یکی از اساسی‌ترین موضوعات در مباحث انسان‌شناسی، مسئل آزادی انسان است. در غرب، هم‌زمان با مدرنیسم و به دنبال آن فمینیسم، زنان برای به دست آوردن آزادی، تلاش بسیاری کردند و مدعی هستند که در این زمینه موفق بوده‌اند. مقال حاضر موضوع آزادی در غرب را در حوز زنان، بر اساس اندیش آیت‌الله خامنه‌ای، با روش تحلیل کیفی بررسی می‌کند. این مقاله در پی پاسخ به این پرسش است که با توجه به تفاوت تعاریف و جایگاه آزادی در اسلام و غرب، تبعات آزادی در غرب در حوز زنان چه بوده است؟ بر این اساس آراء آیت‌الله خامنه‌ای، از مجموعه بیانات و سخنرانی‌های ایشان، طی سال‌های 1357 تا 1392، جمع‌آوری و با روش تماتیک تحلیل کیفی شده است. طبق این دیدگاه، مبانی آزادی در غرب نه تنها موجب احیای حقوق زنان نشده، بلکه باعث خسران در زندگی خانوادگی و روابط زن و شوهر نیز شده است؛ این در حالی است که در نظام فکری اسلام، آزادی نه رهایی از قید و بند، بلکه آزادی و تکلیف با هم ملازمه دارند. در حوز زنان نیز، شناخت این مسئله است که می‌تواند تفاوت جایگاه زن در فرهنگ اسلامی با فرهنگ غرب را به وجود آورد.

اینک شما با جستجوی مقاله تحليل نسبت زن و آزادي در اسلام، در مقايسه با غرب، بر اساس آراء آيت‌الله خامنه‌اي وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله تحليل نسبت زن و آزادي در اسلام، در مقايسه با غرب، بر اساس آراء آيت‌الله خامنه‌اي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله تحليل نسبت زن و آزادي در اسلام، در مقايسه با غرب، بر اساس آراء آيت‌الله خامنه‌اي