مقاله طراحي ميکسر ستلرهاي عمودي و بررسي موجودي فاز پراکنده در سيستمهاي بدون انتقال جرم

 مقاله طراحي ميکسر ستلرهاي عمودي و بررسي موجودي فاز پراکنده در سيستمهاي بدون انتقال جرم

… دانلود …

مقاله طراحي ميکسر ستلرهاي عمودي و بررسي موجودي فاز پراکنده در سيستمهاي بدون انتقال جرم دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله طراحي ميکسر ستلرهاي عمودي و بررسي موجودي فاز پراکنده در سيستمهاي بدون انتقال جرم کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله طراحي ميکسر ستلرهاي عمودي و بررسي موجودي فاز پراکنده در سيستمهاي بدون انتقال جرم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله طراحي ميکسر ستلرهاي عمودي و بررسي موجودي فاز پراکنده در سيستمهاي بدون انتقال جرم :

محل انتشار: دهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران

تعداد صفحات: 11

نویسنده(ها):

فریده قاسم پور – کارشناس ارشد مهندسی شیمی دانشگاه تهران
حسین بهمنیار – دانشیار دانشکده فنی دانشگاه تهران
سیدجابر صفدری – استادیار دانشگاه سمنان و عضو هیئت علمی سازمان انرژی اتمی ایران

چکیده:

یکی ازمهمترین تکنیکهای جداسازی پس از تقطیر، استخراج مایع – مایع می باشد. تماس دهنده های میکسر ستلر نیز یک نوع استخراج کننده مایع – مایع می باشند. میکسر ستلر ها بدلیل بوجود آوردن سطح تماس بالا میان قطرات فاز پراکنده و فاز پیوسته، بازده بالایی دارند. همچنین مراحل این نوعاستخراج کننده از یکدیگر مستقل بوده، بنابراین انالیز آنها آسان می باشد. در این کار تحقیقاتی میسکر ستلر مدل عمودی هانسون – کی برای اولین بار در ایران طراح وساخته شده است . سپس به بررسی موجودی فاز پراکنده در ستون مزبور و در سیستمهای بدون انتقال جرم پرداخته شده است. تاثیر پارامترهای هیدرودینامیکی دور همزن، کشش بین فازی و دبی فازهای پراکنده و پیوسته بر روی هلداپ بررسی شده کهپس از انجام آزمایشات متعدد چنین مشاهده شده است که با افزایش دور همزن و یا دی فازهای پراکنده و پیوسته موجودی فاز پراکنده افزایش و با افزایش کشش بین سطحی میازن آن کاهش می یابد. منحنی تغییرات هلداپ بر حسب سرعت همزن، منحنی S شکل و متناسب با توان سوم دور همزن می باشد.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله طراحي ميکسر ستلرهاي عمودي و بررسي موجودي فاز پراکنده در سيستمهاي بدون انتقال جرم وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله طراحي ميکسر ستلرهاي عمودي و بررسي موجودي فاز پراکنده در سيستمهاي بدون انتقال جرم