مقاله تاثير انتقال دعوي دادرسي مدني با تاکيد بر ورشکستگي

مقاله تاثير انتقال دعوي دادرسي مدني با تاکيد بر ورشکستگي

… دانلود …

مقاله تاثير انتقال دعوي دادرسي مدني با تاکيد بر ورشکستگي دارای 52 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تاثير انتقال دعوي دادرسي مدني با تاکيد بر ورشکستگي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تاثير انتقال دعوي دادرسي مدني با تاکيد بر ورشکستگي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تاثير انتقال دعوي دادرسي مدني با تاکيد بر ورشکستگي :

تعداد صفحات :52

چکیدهدعوی به جهات چندی از شخصی یه شخص دیگر انتقال می یابد. در این جابجاییخواهان یا خوانده موقعیت و سمت خود را از دست د اده و حسب مورد شخصدیگری به جای وی در جایگاه خواهان یا خوانده قرار می گیرد و یا اصولا با خروجطرف دعوای اولیه، روند دادرسی متوقف و به پایان می رسد. در مقال پیش رو مفهوم وانواع قائم مقامی و احتمالات گوناگون واگذاری دعوی که عبارتند از انتقال دعوی بهصورت قهری و از طریق ارث، از طریق ورشکستگی و با قائم مقا می عام و واگذاریمال موضوع دعوی بررسی می گردد. در این مقاله ضمن آنکه به این پرسش پاسخ دادهشده که آیا واگذاری مال موضوع دعوی موجب انتقال دعوی از مالک پیشین مال بهمالک جدید می گردد یا خیر، به واگذاری دعوی و آثار آن در ورشکستگی پرداخته شدهاست.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله تاثير انتقال دعوي دادرسي مدني با تاکيد بر ورشکستگي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله تاثير انتقال دعوي دادرسي مدني با تاکيد بر ورشکستگي