مقاله شخصيت هاي زنانه در قرآن با تکيه بر آراء روت رادد

مقاله شخصيت هاي زنانه در قرآن با تکيه بر آراء روت رادد

… دانلود …

مقاله شخصيت هاي زنانه در قرآن با تکيه بر آراء روت رادد دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله شخصيت هاي زنانه در قرآن با تکيه بر آراء روت رادد کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله شخصيت هاي زنانه در قرآن با تکيه بر آراء روت رادد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله شخصيت هاي زنانه در قرآن با تکيه بر آراء روت رادد :

سال انتشار : 1389

تعداد صفحات : 26

زنان و قرآن، عنوان مقاله ای است که دکتر روت رادد در دایره المعارف قرآن لیدن نوشته است. وی در بخشی از مقاله خود به بعضی از شخصیت های زنانه قرآنی مانند حوا (علیه السلام)، ملکه سبا و زلیخا می پردازد و با استفاده از تفاسیر و روایات و شان نزول هایی که مستندانی برای آنها ذکر نمی کند به بررسی و نتیجه گیری از آیات می پردازد. مطالب او نه پژوهشی موثق، که بیشتر شبیه به اسرائیلیات است. این نظرات با پیش فرض های خاص در مطالعات اسلامی و روش تحقیق وی، قابل نقل و تامل جدی می باشد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله شخصيت هاي زنانه در قرآن با تکيه بر آراء روت رادد روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله شخصيت هاي زنانه در قرآن با تکيه بر آراء روت رادد