مقاله چارچوبي براي ارزيابي پس از اجراي استانداردهاي حسابداري ايران

مقاله چارچوبي براي ارزيابي پس از اجراي استانداردهاي حسابداري ايران

… دانلود …

مقاله چارچوبي براي ارزيابي پس از اجراي استانداردهاي حسابداري ايران دارای 29 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله چارچوبي براي ارزيابي پس از اجراي استانداردهاي حسابداري ايران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله چارچوبي براي ارزيابي پس از اجراي استانداردهاي حسابداري ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله چارچوبي براي ارزيابي پس از اجراي استانداردهاي حسابداري ايران :

سال انتشار : 1396

تعداد صفحات : 29

طی یک دهه گذشته نهادهای پیشروی بین‌المللی در زمینه تدوین استانداردهای حسابداری به این نتیجه رسیده‌اند که انجام اقداماتی از قبیل انتشار پیش‌نویس استانداردهای حسابداری برای اطمینان از کیفیت استانداردهای حسابداری وضع شده دیگر کافی نیست و ارزیابی پس از اجرای استانداردها را باید در قالب چارچوبی منسجم و جامع به اجرا بگذارند تا از اثربخشی استانداردهای وضع شده اطمینان حاصل نمایند. به عبارت دیگر، گام دیگری به فرآیند تدوین استانداردهای حسابداری آنها اضافه شده است و یکی از مهم‌ترین چالش‌های تدوین‌کنندگان استاندارد در آینده این خواهد بود که آیا ارزیابی‌های پس از اجرای آنها بازخوردهای به‌موقعی را تولید می‌کند یا خیر. در این پژوهش تلاش شده است ضمن مطالعه تطبیقی اجزای چارچوب‌های طراحی شده توسط نهادهای تدوین استانداردهای حسابداری پیشرو، با استفاده از روش پیمایشی و با مشارکت ذینفعان مختلف (108 نفر متشکل از اساتید دانشگاهی، مدیران ارشد مالی بنگاه‌های اقتصادی، خبرگان عرصه حسابرسی مستقل و مدیران ارشد سرمایه‌گذاری) چارچوبی مناسب برای ارزیابی اثربخشی استانداردهای حسابداری ایران استخراج و ارائه گردد. مسئول ارزیابی، زمان ارزیابی، اهداف ارزیابی شامل اهداف کلی و اهداف خاص، فرآیند ارزیابی‌ و محتوای گزارش نهایی ارزیابی پس از اجرای استانداردهای حسابداری ایران در این چارچوب پیشنهاد شده است.

اینک شما با جستجوی مقاله چارچوبي براي ارزيابي پس از اجراي استانداردهاي حسابداري ايران وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله چارچوبي براي ارزيابي پس از اجراي استانداردهاي حسابداري ايران شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله چارچوبي براي ارزيابي پس از اجراي استانداردهاي حسابداري ايران