مقاله بررسي استهلاک انرژي جريان گذرنده از روي سرريز کليد پيانويي با کليد خروجي مانع دار

مقاله بررسي استهلاک انرژي جريان گذرنده از روي سرريز کليد پيانويي با کليد خروجي مانع دار

… دانلود …

مقاله بررسي استهلاک انرژي جريان گذرنده از روي سرريز کليد پيانويي با کليد خروجي مانع دار دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي استهلاک انرژي جريان گذرنده از روي سرريز کليد پيانويي با کليد خروجي مانع دار کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي استهلاک انرژي جريان گذرنده از روي سرريز کليد پيانويي با کليد خروجي مانع دار،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي استهلاک انرژي جريان گذرنده از روي سرريز کليد پيانويي با کليد خروجي مانع دار :

سال انتشار : 1396

تعداد صفحات : 21

سرریزهای کلیدپیانویی جدیدترین نوع سرریزهای تاج­طولانی هستند که نسبت به سرریزهای زیگزاگی طول تاج بیشتری را در همان عرض به­دست می­دهند و از این­رو ظرفیت تخلیه را بالاتر می­برند. استفاده از موانع در خروجی سرریزهای کلیدپیانویی با هدف افزایش میزان استهلاک انرژی در آنها روشی است که تاکنون کمتر به آن توجه شده است. سرریزهای کلیدپیانویی در تاج سدهای مخزنی و همچنین در شبکه­ های آبیاری و زهکشی کاربرد دارند و این پژوهش به ­علت اهمیت موضوع استهلاک انرژی در این نوع سازه­ ها اجرا شده است. در این تحقیق برای بررسی اثر آرایش موانع بر میزان استهلاک انرژی سازه، پس از شناخت پارامترهای مؤثر، مدل­های فیزیکی از موانع در دو آرایش مختلف (N) ساخته شد. موانع با دو آرایش N1 (ردیف­ های 3تایی و 2تایی که به­ صورت زیگزاگی قرار گرفته ­اند) و N2 (ردیف ­های 2تایی) در کلید خروجی سرریز قرار گرفتند. همچنین 27 آزمایش در محدود دبی 135-5 لیتر بر ثانیه اجرا شد. نتایج آزمایش­ها نشان می دهد که با افزایش دبی، میزان استهلاک انرژی کاهش می­ یابد. همچنین میزان استهلاک انرژی در آرایش (2-2) به اندازه­ 1/16 درصد بیشتر از میزان استهلاک انرژی در آرایش (2-3) و به اندازه­ 61/8 درصد بیشتر از میزان استهلاک انرژی در مدل بدون مانع است. روند تغییرات ضریب تخلیه جریان نیز در این نوع سرریز مورد ارزیابی قرار گرفت. به این­صورت که حداکثر ضریب دبی با استفاده از روش تئوری، برابر 0/63 و با استفاده از روش انتگرالی، برابر 54/2 برای تمامی مدل­ های آزمایشگاهی است.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله بررسي استهلاک انرژي جريان گذرنده از روي سرريز کليد پيانويي با کليد خروجي مانع دار با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله بررسي استهلاک انرژي جريان گذرنده از روي سرريز کليد پيانويي با کليد خروجي مانع دار دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.