مقاله اثر آزادسازي مالي بر عملکرد بانک‌هاي تجاري ايران

مقاله اثر آزادسازي مالي بر عملکرد بانک‌هاي تجاري ايران

… دانلود …

مقاله اثر آزادسازي مالي بر عملکرد بانک‌هاي تجاري ايران دارای 32 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اثر آزادسازي مالي بر عملکرد بانک‌هاي تجاري ايران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله اثر آزادسازي مالي بر عملکرد بانک‌هاي تجاري ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اثر آزادسازي مالي بر عملکرد بانک‌هاي تجاري ايران :

سال انتشار : 1395

تعداد صفحات :32

مهمتریننهادهایبازارمالیدرهرکشوریبانک‌هاهستندوجود بازار مالی رقابتی در اقتصاد هر کشوری، تخصیص بهین منابع مالی رادر پی داشته و موجب شکوفایی، رشد و توسع مناسب اقتصادی آن خواهدشد. این پژوهش به بررسی اثر آزادسازی مالی بر عملکرد بانک‌های تجاری در ایران با استفاده از داده‌های سری زمانی از 1380:1 تا 1393:4 به‌صورت فصلی پرداخته است. برای برآورد تجربی، این مطالعه از روش‌ هم جمعی یوهانسون- جوسیلیوس و الگویتصحیح خطای برداری استفاده شده است. نتایج به ‌دست‌ آمده از روش همجمعی یوهانسون نشان می‌دهد که در بلندمدت متغیرهای میزان وام پرداختی بانک، حجم نقدینگی، رشد اقتصادی، آزادسازی مالی و آزادسازی تجاری تأثیر مثبت بر عملکرد بانک‌های تجاری و متغیرهای نسبت مطالبات به کل وام­ها، اندازه بانک و نرخ تورم تأثیر منفی بر عملکرد بانک‌های تجاری دارند. همچنین ضریب تصحیح خطا نشان می‌دهد که در هر دوره 28/0 درصد از عدم تعادل عملکرد بانک‌های تجاری، تعدیل‌شده و به سمت روند بلندمدت خود حرکت می‌کند.

اینک شما با جستجوی مقاله اثر آزادسازي مالي بر عملکرد بانک‌هاي تجاري ايران وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله اثر آزادسازي مالي بر عملکرد بانک‌هاي تجاري ايران شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله اثر آزادسازي مالي بر عملکرد بانک‌هاي تجاري ايران