مقاله پيامدهاي تربيتي آموزشِ نظام احسن از ديدگاه اسلام

مقاله پيامدهاي تربيتي آموزشِ نظام احسن از ديدگاه اسلام

… دانلود …

مقاله پيامدهاي تربيتي آموزشِ نظام احسن از ديدگاه اسلام دارای 32 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله پيامدهاي تربيتي آموزشِ نظام احسن از ديدگاه اسلام کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله پيامدهاي تربيتي آموزشِ نظام احسن از ديدگاه اسلام،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله پيامدهاي تربيتي آموزشِ نظام احسن از ديدگاه اسلام :

سال انتشار : 1389

تعداد صفحات : 32

پایه‌گذاری اهداف تعلیم و تربیت بر‌اساس آموزه‌های دینی و ایجاد افق روشن برای نسل جوان، نگاهی عمیق به باورهای دینی و ارائه روش‌ها و تکنیک‌های جدید را می‌طلبد. در این مقاله به هدف تبیین مبانی فکری نظام احسن در هستی‌شناسی، انسان‌شناسی و خداشناسی و کاربرد آن در تعلیم و تربیت، به‌ویژه تأثیرگذاری در ایجاد بینش و حیطه ‌یادگیری، ضمن اشاره به جایگاه نظام احسن در تفکرات انسانی به تحلیل سیمای قرآنی و رویکرد آن در مبانی فکری پرداخته می‌شود و سپس با توجه به آثار و دلالت‌های تربیتی این موضوع در بخش تربیت اخلاقی، عقلانی، پیشنهاداتی در ارتباط با شیوه آموزش رسمی و تأثیرگذاری آن در بعدِ شناختی ارائه و به تناسب آن الگوی یادگیری در تربیت زیبایی‌شناختی که امروزه در آموزش مورد توجه بسیار است، اشاره می‌شود. در این مقاله از روش اسنادی تحلیلی در جهت تبیین مبانی فکری و استخراج دلالت‌های تربیتی استفاده گردیده است.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله پيامدهاي تربيتي آموزشِ نظام احسن از ديدگاه اسلام وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله پيامدهاي تربيتي آموزشِ نظام احسن از ديدگاه اسلام