مقاله روش مناظره‌ علمي در سيره‌ي آموزشي امامان معصوم(ع) (مطالعه‌ موردي: مناظرات علمي امام رضا(ع))

مقاله روش مناظره‌ علمي در سيره‌ي آموزشي امامان معصوم(ع) (مطالعه‌ موردي: مناظرات علمي امام رضا(ع))

… دانلود …

مقاله روش مناظره‌ علمي در سيره‌ي آموزشي امامان معصوم(ع) (مطالعه‌ موردي: مناظرات علمي امام رضا(ع)) دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله روش مناظره‌ علمي در سيره‌ي آموزشي امامان معصوم(ع) (مطالعه‌ موردي: مناظرات علمي امام رضا(ع)) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله روش مناظره‌ علمي در سيره‌ي آموزشي امامان معصوم(ع) (مطالعه‌ موردي: مناظرات علمي امام رضا(ع))،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله روش مناظره‌ علمي در سيره‌ي آموزشي امامان معصوم(ع) (مطالعه‌ موردي: مناظرات علمي امام رضا(ع)) :

تعداد صفحات :26

‌‌مناظره گفتمانی برای ایجاد فهم مشترک و درک متقابل توأم با اثربخشی دوجانبه است؛ از این رو، ‌ائمه‌ی ‌معصوم(ع)، به ویژه، حضرت رضا(ع) آن را به عنوان یکی از ‌روش‌های ‌آموزشی در موضوعات پرچالش علمی درخور دقت و تأمل بسیار می‌دانستند. هدف این مقاله ‌تبیین ‌روش ‌مورد ‌نظر ‌بر ‌اساس ‌شیوه‌ی ‌مناظره‌ای ‌علمی امام رضا با ‌عالمان ‌ادیان دیگر است؛ بنا بر این، این مقاله الگوی عملی مناظره را ارایه می‌دهد. این مقاله که از نوع پژوهش‌های بنیادی بوده، با روش تحقیق کیفی مبتنی بر تحلیل محتوایی و با استفاده از منابع کتابخانه‌ای، به مطالعه‌ی‌ مناظرات امام(ع) می‌پردازد که با توجه به روش، اصول و چگونگی فرایند مناظره‌ای آن حضرت می‌توان آن را به عنوان روش آموزشی مطرح کرد و به کار بست. در این مقاله، ابتدا روش مناظراتی حضرت رضا(ع) و سپس اصول حاکم بر روند آن و چگونگی فرایند یک مناظره‌ی علمی نزد آن حضرت بررسی می‌شود.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله روش مناظره‌ علمي در سيره‌ي آموزشي امامان معصوم(ع) (مطالعه‌ موردي: مناظرات علمي امام رضا(ع)) با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله روش مناظره‌ علمي در سيره‌ي آموزشي امامان معصوم(ع) (مطالعه‌ موردي: مناظرات علمي امام رضا(ع)) دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.