مقاله تدوين الگويي براي بررسي نقش زيرساخت‏هاي پوياي مديريت دانش بر ارتقاء بهره‏وري شرکت‏هاي دانش بنيان

مقاله تدوين الگويي براي بررسي نقش زيرساخت‏هاي پوياي مديريت دانش بر ارتقاء بهره‏وري شرکت‏هاي دانش بنيان

… دانلود …

مقاله تدوين الگويي براي بررسي نقش زيرساخت‏هاي پوياي مديريت دانش بر ارتقاء بهره‏وري شرکت‏هاي دانش بنيان دارای 32 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تدوين الگويي براي بررسي نقش زيرساخت‏هاي پوياي مديريت دانش بر ارتقاء بهره‏وري شرکت‏هاي دانش بنيان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تدوين الگويي براي بررسي نقش زيرساخت‏هاي پوياي مديريت دانش بر ارتقاء بهره‏وري شرکت‏هاي دانش بنيان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تدوين الگويي براي بررسي نقش زيرساخت‏هاي پوياي مديريت دانش بر ارتقاء بهره‏وري شرکت‏هاي دانش بنيان :

سال انتشار : 1395

تعداد صفحات : 32

هدف از این پژوهش تدوین الگویی برای بررسی چگونگی تاثیر زیرساخت­های پویای مدیریت دانش بر ارتقاء بهره­وری شرکت­های دانش بنیان که در حوزه­های مدیریت دانش فعال هستند، می­باشد. روش تحقیق در این مقاله از نوع توصیفی-همبستگی است. جامعه آماری تحقیق تعداد 724 نفر از مدیران و کارشناسان شاغل در شرکت­های فعال در حوزه مدیریت دانش و سیستم­های مدیریت دانش می باشد که در مجموعه پارک علم و فناوری تهران حضور دارند. در این تحقیق، با استفاده از روش نمونه گیری طبقه ای-نسبتی با در نظر گرفتن سطح خطای05/0 تعداد 293 نفر انتخاب گردیدند، که در نهایت، اطلاعات 286پرسشنامه صحیح بین مدیران و کارشناسان ارشد شرکت‏های مورد تحقیق توزیع و با استفاده از روش تجزیه و تحلیل عاملی تأییدی روایی پرسشنامه­ها بررسی شد. مقدارپایایی ترکییی درمحدوده 88/0تا93/0و بالاتر از مقدار استاندارد 7/0 است مقادیرave در بازه 55/0 تا 77/0 و بالاتر از مقدار استاندارد 50/0 است این نتایج نشان می‏دهدکه مدل اندازه­گیری دارای پایایی رضایت بخش است. همچنین، برای آزمون فرضیه­های تحقیق از مدل معادلات ساختاری استفاده گردید. نتایج تحقیق نشان داد که قابلیت­های مدیریت دانش از طریق دو متغیر میانجی ظرفیت جذب و زنجیره تأمین چابک بر ارتقاء بهره­وری شرکت تأثیر دارند.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله تدوين الگويي براي بررسي نقش زيرساخت‏هاي پوياي مديريت دانش بر ارتقاء بهره‏وري شرکت‏هاي دانش بنيان وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله تدوين الگويي براي بررسي نقش زيرساخت‏هاي پوياي مديريت دانش بر ارتقاء بهره‏وري شرکت‏هاي دانش بنيان شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله تدوين الگويي براي بررسي نقش زيرساخت‏هاي پوياي مديريت دانش بر ارتقاء بهره‏وري شرکت‏هاي دانش بنيان