مقاله تأثير کمپوست زباله‌ شهري و نيتروژن بر عملکرد کمي و کيفي علوفه ذرت شيرين

مقاله تأثير کمپوست زباله‌ شهري و نيتروژن بر عملکرد کمي و کيفي علوفه ذرت شيرين

… دانلود …

مقاله تأثير کمپوست زباله‌ شهري و نيتروژن بر عملکرد کمي و کيفي علوفه ذرت شيرين دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تأثير کمپوست زباله‌ شهري و نيتروژن بر عملکرد کمي و کيفي علوفه ذرت شيرين کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تأثير کمپوست زباله‌ شهري و نيتروژن بر عملکرد کمي و کيفي علوفه ذرت شيرين،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تأثير کمپوست زباله‌ شهري و نيتروژن بر عملکرد کمي و کيفي علوفه ذرت شيرين :

تعداد صفحات :21

به منظور بررسی اثر کود نیتروژنه و کمپوست زباله‌ شهری بر عملکرد کمی و کیفی علوفه و برخی صفات مرفولوژیک ذرت شیرین، آزمایشی در سال 1388 در شهرستان مرودشت، فارس اجرا گردید. آزمایش به صورت کرت‌های خرد شده در قالب طرح بلوک کامل تصادفی با 3 تکرار انجام شد. عامل‌های آزمایش شامل کود نیتروژنه در پنج سطح (100، 150، 200، 250 و 300 کیلوگرم نیتروژن خالص در هکتار) و عامل فرعی شامل کمپوست در چهار سطح (10، 20، 30 و40 تن در هکتار) انتخاب شد. نتایج نشان داد که اثر نیتروژن و کمپوست بر عملکرد علوفه‌ خشک، قطر ساقه و ارتفاع بوته معنی‌دار گردید. بیش ترین عملکرد علوفه‌ خشک معادل 584 گرم در مترمربع در سطح 300 کیلوگرم نیتروژن خالص در هکتار و 618 گرم در مترمربع در سطح 40 تن کمپوست در هکتار حاصل شد. طول بلال تنها تحت تأثیر کود نیتروژنه قرار گرفت. درصد فیبر خام علوفه فقط تحت تأثیر نیتروژن و درصد پروتئین خام تحت تأثیر نیتروژن و کمپوست قرار گرفت که بیش ترین درصد پروتئین خام در سطح 300 کیلوگرم نیتروژن در هکتار معادل 71/13 درصد ماده خشک به دست آمد. سطح 40 تن در هکتار کمپوست هم بیش ترین درصد پروتئین خام معادل 63/11 درصد ماده خشک را نشان داد. کمپوست و نیتروژن تأثیری بر درصد خاکستر، الیاف نا محلول در شوینده خنثی و الیاف نامحلول در شوینده اسیدی نداشتند.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله تأثير کمپوست زباله‌ شهري و نيتروژن بر عملکرد کمي و کيفي علوفه ذرت شيرين وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله تأثير کمپوست زباله‌ شهري و نيتروژن بر عملکرد کمي و کيفي علوفه ذرت شيرين شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله تأثير کمپوست زباله‌ شهري و نيتروژن بر عملکرد کمي و کيفي علوفه ذرت شيرين