مقاله رو شهاي تأمين مالي سرماي هگذاري در بنادر بازرگاني کشور

 مقاله رو شهاي تأمين مالي سرماي هگذاري در بنادر بازرگاني کشور

… دانلود …

مقاله رو شهاي تأمين مالي سرماي هگذاري در بنادر بازرگاني کشور دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله رو شهاي تأمين مالي سرماي هگذاري در بنادر بازرگاني کشور کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله رو شهاي تأمين مالي سرماي هگذاري در بنادر بازرگاني کشور،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله رو شهاي تأمين مالي سرماي هگذاري در بنادر بازرگاني کشور :

محل انتشار: ششمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی

تعداد صفحات: 6

نویسنده(ها):

اکبر کشاورزیان – کارشناس ارشد توسعه اقتصادی و برنامه ریزی ، مهندسین مشاور طرح نواندیش

چکیده:

بررسی موقعیت اقتصادی در سطح ملی و منطقه ای و مطالعات فنی و مهندسی مربوط به امکان پذیری ایجاد و توسعه بندر تنها شرط لازم برای توسعه بنادر کشور به شمار می آید و شرط کافی آن امکان پذیری تأمین مالی پروژ ههای بندری است. چالشی که بخش دولتی در دهه، اخیر با آن مواجه بوده و تنها راه برون رفت از آن یافتن روشهایی جهت سرمایه گذاری در بنادر بازرگانی کشور با حداقل بار مالی برای دولت است. این گزارش به این مسئله پرداخته و راهکارهایی را در این حوزه ارائه میکند.برای رسیدن به هدف اصلی مقاله، مطالب آن در دوبخش سازماندهی شده است. بخش نخست به بررسی بازارهای مالی داخلی با هدف تأمین مالی سازمان پرداخته است. در این بخش بازار پول، بازار سرمایه، اوراق مشارکت، حساب ذخیره ارزی و; مورد شناسایی قرار گرفته و چگونگی استفاده از منابع مالی نهادهای معرفی شده در سرمایه گذاری بنادر بازرگانی کشور عنوان گردیده است.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله رو شهاي تأمين مالي سرماي هگذاري در بنادر بازرگاني کشور وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله رو شهاي تأمين مالي سرماي هگذاري در بنادر بازرگاني کشور شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله رو شهاي تأمين مالي سرماي هگذاري در بنادر بازرگاني کشور