مقاله بررسي روابط دروني مؤلفه‌هاي توانمندسازي کارکنان با توسع? الگوي ساختاري- مقايسه‌اي

مقاله بررسي روابط دروني مؤلفه‌هاي توانمندسازي کارکنان با توسع? الگوي ساختاري- مقايسه‌اي

… دانلود …

مقاله بررسي روابط دروني مؤلفه‌هاي توانمندسازي کارکنان با توسع? الگوي ساختاري- مقايسه‌اي دارای 41 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي روابط دروني مؤلفه‌هاي توانمندسازي کارکنان با توسع? الگوي ساختاري- مقايسه‌اي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي روابط دروني مؤلفه‌هاي توانمندسازي کارکنان با توسع? الگوي ساختاري- مقايسه‌اي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي روابط دروني مؤلفه‌هاي توانمندسازي کارکنان با توسع? الگوي ساختاري- مقايسه‌اي :

سال انتشار : 1395

تعداد صفحات :41

یکی از مؤثرترین راهکارهای افزایش بهره‌وری، ارتقای سطح فعالیت و میزان موفقیت در سازمان‌ها، توانمند‌سازی كاركنان است. هدف از مطالع حاضر، بررسی عوامل، راهکارها و فعالیت‌های توانمندسازی، در راستای ارتقای جوّ توانمندی با رویکردی سیستم‌نگر بوده است. در این راستا، ارتباطات درونی بین عوامل و فعالیت‌های توانمندساز، با ارائ الگوی توسعه‌یافته ساختاری- مقایسه‌ای (ISM)موردبررسی قرارگرفته است. جمع‌آوری داده‌ها از 36 نفر استاد دانشگاهی مجرّب در قالب گروه خبره که در رَسته‌های مختلف اجرایی و مدیریت دانشگاهی فعالیت داشته‌اند، صورت پذیرفته است. داده‌ها به کمک دو نوع پرسشنام محقق‌ساخته گردآوری‌شده است که روایی‌ آنها بر اساس روش روایی محتوایی و پایایی‌شان با آزمون مجدد بررسی ‌شده است. نتایج حاصله از توسع الگوی ساختاری- مقایسه‌ای در قالب اطلاعات کمّی نسبت روابط درونی فعالیت‌های توانمندساز برحسب شاخص‌های ارزیاب و انجام مقایسه‌ها با نتایج حاصله از الگوهای کیفی و اولیه ISM، حاکی از آن است که برای پیاده‌سازی فرآیندهای هدفمند برای ایجاد جوّ توانمندساز در سازمان‌های آموزشی- پژوهشی و دانشگاهی، بایستی علاوه بر تأکید بر عوامل و فعالیت‌های تأثیرگذار و بسترساز توانمندسازی، بر عوامل و فعالیت‌های مبتنی بر تقویت فرایندهای آموزشی و شفافیت اهداف، تأکید بیشتری شود.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله بررسي روابط دروني مؤلفه‌هاي توانمندسازي کارکنان با توسع? الگوي ساختاري- مقايسه‌اي وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي روابط دروني مؤلفه‌هاي توانمندسازي کارکنان با توسع? الگوي ساختاري- مقايسه‌اي شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي روابط دروني مؤلفه‌هاي توانمندسازي کارکنان با توسع? الگوي ساختاري- مقايسه‌اي