مقاله ارائه يک روش جديد براي نگاشت همديس مقاطع دلخواه متقارن به داير? واحد

مقاله ارائه يک روش جديد براي نگاشت همديس مقاطع دلخواه متقارن به داير? واحد

… دانلود …

مقاله ارائه يک روش جديد براي نگاشت همديس مقاطع دلخواه متقارن به داير? واحد دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارائه يک روش جديد براي نگاشت همديس مقاطع دلخواه متقارن به داير? واحد کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارائه يک روش جديد براي نگاشت همديس مقاطع دلخواه متقارن به داير? واحد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارائه يک روش جديد براي نگاشت همديس مقاطع دلخواه متقارن به داير? واحد :

تعداد صفحات :18

تاکنون روش های گوناگونی برای به دست آوردن پتانسیل و ضرایب هیدرودینامیکی اطراف مقاطع دو بعدی نوسان کننده در سطح آزاد سیال ارائه شده است . یکی از این روشها ، استفاده از نگاشت مقطع دو بعدی به مقاطع ساده مثل دایره واحد است. در مطا لعه حاضر نگاشتی چند پارامتری جدیدی ارائه شده است که دارای دقت بسیار بالایی بوده و توانایی نگاشت یکنواخت هر مقطع دو بعدی دلخواه را به دایره واحد داراست. این نگاشت هیج کدام از محدودیت های روش‌های نگاشت های قبلی را نداشته و دارای توانایی نگاشت انوع مقاطع دو بعدی را داراست. در نهایت، روش پیشنهاد شده برای نگاشت چهار مقطع مختلف کامل، گوه ای شکل ، بیضی گون و سهمی گون شناور بکارگرفته شده است. مقایس نمودارهای نقاط نگاشت شده و شکل مقاطع واقعی، نشانگر توافق بسیار خوب آنان بوده که حکایت از درج صحت بسیار بالای روش پیشنهادی نگاشت چند پارامتری جدید می‌باشد.

اینک شما با جستجوی مقاله ارائه يک روش جديد براي نگاشت همديس مقاطع دلخواه متقارن به داير? واحد وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله ارائه يک روش جديد براي نگاشت همديس مقاطع دلخواه متقارن به داير? واحد شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله ارائه يک روش جديد براي نگاشت همديس مقاطع دلخواه متقارن به داير? واحد