مقاله بررسي نقش مديريت راهبردي هزينه در رضايت مشتري؛نمونة مطالعه، گروه صنعتي ايران‌خودرو

مقاله بررسي نقش مديريت راهبردي هزينه در رضايت مشتري؛نمونة مطالعه، گروه صنعتي ايران‌خودرو

… دانلود …

مقاله بررسي نقش مديريت راهبردي هزينه در رضايت مشتري؛نمونة مطالعه، گروه صنعتي ايران‌خودرو دارای 45 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي نقش مديريت راهبردي هزينه در رضايت مشتري؛نمونة مطالعه، گروه صنعتي ايران‌خودرو کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي نقش مديريت راهبردي هزينه در رضايت مشتري؛نمونة مطالعه، گروه صنعتي ايران‌خودرو،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي نقش مديريت راهبردي هزينه در رضايت مشتري؛نمونة مطالعه، گروه صنعتي ايران‌خودرو :

رضایت مشتری و درنتیجه، بهبود موقعیت راهبردی این شرکت منجر شده است. بدین منظور، پس از طرح ادبیات بحث و واکاوی ریشه‌های نظری مدیریت راهبردی هزینه، همچنین شرح مهم‌ترین فنون زیرمجموعه آن، این پژوهش با معرفی فعالیت‌های شرکت ایران‌خودرو در حوز مدیریت هزینه (به‌ویژه طرح ارزان‌سازی خودروی سمند) ابعاد دوگان رضایت مشتری (هزینه و ارزش مشتری) را قبل و بعد از اجرای طرح مذکور (سال 1385) از طریق تدوین پرسش‌نامه‌ و اجرای پژوهش پیمایشی بررسی می‌نماید. تجزیه و تحلیل داده‌های گردآوری‌شده، حاکی از آن است که برخلاف انتظار، قیمت خودرو (هزینه‌های خودرو) پس از اجرای طرح، از دیدگاه مشتری تغییر معناداری نشان نمی‌دهد و علاوه بر آن، در عامل ارزش مشتری نیز کاهش معناداری مشاهده می‌شود.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله بررسي نقش مديريت راهبردي هزينه در رضايت مشتري؛نمونة مطالعه، گروه صنعتي ايران‌خودرو وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي نقش مديريت راهبردي هزينه در رضايت مشتري؛نمونة مطالعه، گروه صنعتي ايران‌خودرو شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي نقش مديريت راهبردي هزينه در رضايت مشتري؛نمونة مطالعه، گروه صنعتي ايران‌خودرو