مقاله شبکه‌ي اجتماعي فيس‌بوک و تغييرات هويت اجتماعي جوانان شهر تبريز

مقاله شبکه‌ي اجتماعي فيس‌بوک و تغييرات هويت اجتماعي جوانان شهر تبريز

… دانلود …

مقاله شبکه‌ي اجتماعي فيس‌بوک و تغييرات هويت اجتماعي جوانان شهر تبريز دارای 38 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله شبکه‌ي اجتماعي فيس‌بوک و تغييرات هويت اجتماعي جوانان شهر تبريز کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله شبکه‌ي اجتماعي فيس‌بوک و تغييرات هويت اجتماعي جوانان شهر تبريز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله شبکه‌ي اجتماعي فيس‌بوک و تغييرات هويت اجتماعي جوانان شهر تبريز :

تعداد صفحات :38

حضور در شبکه‌های اجتماعی اینترنتی همچون فیس‌بوک بنا به ویژگی‌ها، خصوصیات، امکانات و کارکردهای خاص این فضا و با عنایت به وضعیت اجتماعی، سیاسی، فرهنگی جوانان در کلان‌شهرهای در حال گذار ما، تأثیرات عمیقی را بر جنبه‌های متفاوت هویت و به تبع آن، بر سبک زندگی کاربران ایرانی و خصوصاً جوانان به مثابه‌ی بزرگ‌ترین طیف مخاطبان و فعالان این فضا خواهد گذاشت. در حقیقت کاربران ایرانی با توجه به ساختارهای عینی و ذهنی موجود در جهان واقعی خود و بنا به نوع و میزان استفاده‌شان از شبکه‌های اجتماعی اینترنتی، تأثیرات و تغییرات گسترده‌ای را به‌طور تدریجی خواهند پذیرفت. بدین لحاظ پژوهش حاضر، رابطه‌ی حضور و تعامل در شبکه‌ی اجتماعی فیس‌بوک با هویت اجتماعی جوانان را مورد مطالعه قرار می‌دهد. پژوهش حاضر پیمایشی است و با استفاده از روش نمونه‌گیری خوشه‌ای چندمرحله‌ای و بهره‌گیری از پرسشنامه‌‌ی محقق‌ساخته صورت گرفته است. جامعه‌ی آماری پژوهش حاضر را کاربران جوان فیس‌بوک شهر تبریز تشکیل می‌دهند. حجم نمونه با استفاده از جدول لین، 424 نفر برآورد شده است. نتایج پژوهش حاضر حاکی از آن است که حضور و تعامل در فیس‌بوک عاملی تأثیرگذار بر هویت اجتماعی کاربران است و این شبکه‌ باعث تضعیف برخی از ابعاد هویت اجتماعی چون هویت خانوادگی، دینی و ملی و همچنین باعث تقویت هویت مصرفی کاربران شده است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله شبکه‌ي اجتماعي فيس‌بوک و تغييرات هويت اجتماعي جوانان شهر تبريز روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله شبکه‌ي اجتماعي فيس‌بوک و تغييرات هويت اجتماعي جوانان شهر تبريز