مقاله دگرگوني مجاورتي و ذوب بخشي سنگهاي رسي و نيمه رسي در منطقه چاه قند، شمال شرق نيريز – استان فارس

 مقاله دگرگوني مجاورتي و ذوب بخشي سنگهاي رسي و نيمه رسي در منطقه چاه قند، شمال شرق نيريز – استان فارس

… دانلود …

مقاله دگرگوني مجاورتي و ذوب بخشي سنگهاي رسي و نيمه رسي در منطقه چاه قند، شمال شرق نيريز – استان فارس دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله دگرگوني مجاورتي و ذوب بخشي سنگهاي رسي و نيمه رسي در منطقه چاه قند، شمال شرق نيريز – استان فارس کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله دگرگوني مجاورتي و ذوب بخشي سنگهاي رسي و نيمه رسي در منطقه چاه قند، شمال شرق نيريز – استان فارس،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله دگرگوني مجاورتي و ذوب بخشي سنگهاي رسي و نيمه رسي در منطقه چاه قند، شمال شرق نيريز – استان فارس :

محل انتشار: هشتمین همایش انجمن زمین شناسی ایران

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

علی قادری – گروه زمین شناسی دانشگاه تبریز
سیدمسعود همام – گروه زمین شناسی دانشگاه علوم پایه دامغان
محسن موذن – گروه زمین شناسی دانشگاه تبریز
محسن موید – گروه زمین شناسی دانشگاه تبریز

چکیده:

دگرگونیهای مجاورتی منطقه چاه قند جزء دگرگونیهای شمال شرق نیریز می باشد و در زون سنندج سیرجان قرار دارد. بر اثر نفوذ توده گابروئی به سن ترایس بالایی در داخل رسوبات پلیتی و نیمه پلیتی که قبلا بصورت ناحیه ای دگرگون شده اند، هاله دگرگونی مجادرتی به ضخامت بیش از 1km به وجود آمده است.
هورنفلسهای موجود در منطقه عبارتند از : کردیریت هورنفلس، آندالوزیت ، کردیریت، آلکالی فلدسپار، آندالوزیت ،سیلیمانیت هورنفلس و کریدریت ، آلکالی فلدسپار هورنفلس.
درجه دگرگونی مجاورتی بالا بوده و کانیهای درجه ضعیف دگرگونی مجاورتی مشاهده نمی شوند، در داخل هورنفلسها دایکها و لنزهای گرانیتی وجود دارد که همگی از نوع S بوده و نشان دهنده درجه بالای دگرگونی و ذوب بخشی در رسوبات رسی، نیمه رسی می باشند.
بر اساس شواهد پتروگرافی و بر اساس واکنشهای دگرگونی و شبکه پتروژنتیک گرید فشار دگرگونی مجاورتی کمتر از 3 کیلوبار و درجه حرارت در زون سیلیمانیت در حدود720 درجه سانتیگراد و اولین مرحله ذوب بخشی در سیستم گرانیتی در درجه حرارت حدود 650 درجه سانتیگراد می باشد.

با سلام،محصول دانلودی مقاله دگرگوني مجاورتي و ذوب بخشي سنگهاي رسي و نيمه رسي در منطقه چاه قند، شمال شرق نيريز – استان فارس آماده ارائه به پژوهندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل مقاله دگرگوني مجاورتي و ذوب بخشي سنگهاي رسي و نيمه رسي در منطقه چاه قند، شمال شرق نيريز – استان فارس و بررسی کامل هدایت میشوید
مقاله دگرگوني مجاورتي و ذوب بخشي سنگهاي رسي و نيمه رسي در منطقه چاه قند، شمال شرق نيريز – استان فارس