مقاله ارزيابي و بهينه سازي پارامترهاي معادلات مختلف نفوذ براي حوضه آبخيز ليقوان

مقاله ارزيابي و بهينه سازي پارامترهاي معادلات مختلف نفوذ براي حوضه آبخيز ليقوان

… دانلود …

مقاله ارزيابي و بهينه سازي پارامترهاي معادلات مختلف نفوذ براي حوضه آبخيز ليقوان دارای 29 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزيابي و بهينه سازي پارامترهاي معادلات مختلف نفوذ براي حوضه آبخيز ليقوان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارزيابي و بهينه سازي پارامترهاي معادلات مختلف نفوذ براي حوضه آبخيز ليقوان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزيابي و بهينه سازي پارامترهاي معادلات مختلف نفوذ براي حوضه آبخيز ليقوان :

سال انتشار : 1394

تعداد صفحات :29

تحقیق حاضر در حوضه آبخیز لیقوان واقع در استان آذربایجان شرقی به منظور بهینه‌سازی پارامترهای معادلات مختلف نفوذ و ارزیابی دقت آنها در برآورد نفوذ تجمعی انجام شد. از مدل‌های نفوذ استفاده شده در این تحقیق می‌توان به مدل گرین و امپ، کوستیاکف و کوستیاکف اصلاح شده، فیلیپ، هورتون و کوتیلیک و کرجا اشاره کرد. به منظور انجام این تحقیق، نمونه‌برداری‌های خاک و اندازه‌گیری‌های مزرعه‌ای در اواخر بهار سال 1391 صورت گرفت. در همین راستا، نفوذ تجمعی خاک در 135 مکان از منطقه مورد مطالعه به وسیله نفوذسنج دیسکی اندازه‌گیری شد. نتایج تحقیق حاضر نشان داد که به ترتیب مدل‌های کوتیلیک و کرجا، کوستیاکف، کوستیاکف اصلاح شده، هورتون، گرین و امپ و فیلیپ با مقادیر خطای برازش برابر با 4، 8، 10، 13، 36 و 37 درصد با بالاترین دقت به داده‌های اندازه‌گیری شده نفوذ برازش پیدا کردند. نتایج فوق نشان داد که مدل کوستیاکف و کوستیاکف اصلاح شده مناسب برای کاربردهای آتی می‌باشند.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله ارزيابي و بهينه سازي پارامترهاي معادلات مختلف نفوذ براي حوضه آبخيز ليقوان روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله ارزيابي و بهينه سازي پارامترهاي معادلات مختلف نفوذ براي حوضه آبخيز ليقوان