مقاله بررسي نتايج حاصل از تلاقي مولدين قزل آلاي طلايي و معمولي در مرکز تحقيقات ياسوج

مقاله بررسي نتايج حاصل از تلاقي مولدين قزل آلاي طلايي و معمولي در مرکز تحقيقات ياسوج

… دانلود …

مقاله بررسي نتايج حاصل از تلاقي مولدين قزل آلاي طلايي و معمولي در مرکز تحقيقات ياسوج دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي نتايج حاصل از تلاقي مولدين قزل آلاي طلايي و معمولي در مرکز تحقيقات ياسوج کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي نتايج حاصل از تلاقي مولدين قزل آلاي طلايي و معمولي در مرکز تحقيقات ياسوج،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي نتايج حاصل از تلاقي مولدين قزل آلاي طلايي و معمولي در مرکز تحقيقات ياسوج :

سال انتشار : 1395

تعداد صفحات : 8

ماهیان قزل آلای طلایی که امروزه در اکثر مراکز پرورش ماهی وجود دارند، بدلیل عدم وجود لاین های مجزا و همچنین تلاقی های بسیاری که بین این ماهیان و ماهیان قزل آلای معمولی رخ داده است دچار ناخالص هایی شده اند. با توجه به بازار پسندی این ماهیان و نیز اهمیت آنها در تولید جمعیت تمام ماده و تمام نر در مراکز تحقیقاتی و یا در مقیاس تجاری، تولید جمعیت خالصی از ماهیان طلایی اهمیت بسزایی دارد. در صورت داشتن جمعیت خالص از این ماهیان انتظار می رود بخش عمده ای از مزارع پرورشی در سطح استان و حتی کشور اختصاص داده شود و در صورت استفاده از آنها در پروژه های کاربردی نتایج بدست آمده قابل استناد و صحیح خواهد بود . بنابراین در این مطالعه مولدین طلایی و معمولی با هم تلاقی داده شده و نتاج آنها در نسل اول از نظر درصد چشم زدگی، تخم گشایی، شنای فعال و همچنین درصد تعداد بچه ماهیان طلایی و معمولی تا وزن 10 گرم مورد بررسی قرار گرفتند.

اینک شما با جستجوی مقاله بررسي نتايج حاصل از تلاقي مولدين قزل آلاي طلايي و معمولي در مرکز تحقيقات ياسوج وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي نتايج حاصل از تلاقي مولدين قزل آلاي طلايي و معمولي در مرکز تحقيقات ياسوج شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي نتايج حاصل از تلاقي مولدين قزل آلاي طلايي و معمولي در مرکز تحقيقات ياسوج