مقاله استفاده از برآوردکننده‌هاي استوار به‌منظور پايش پروفايل خطي ساده چندمتغيره

مقاله استفاده از برآوردکننده‌هاي استوار به‌منظور پايش پروفايل خطي ساده چندمتغيره

… دانلود …

مقاله استفاده از برآوردکننده‌هاي استوار به‌منظور پايش پروفايل خطي ساده چندمتغيره دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله استفاده از برآوردکننده‌هاي استوار به‌منظور پايش پروفايل خطي ساده چندمتغيره کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله استفاده از برآوردکننده‌هاي استوار به‌منظور پايش پروفايل خطي ساده چندمتغيره،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله استفاده از برآوردکننده‌هاي استوار به‌منظور پايش پروفايل خطي ساده چندمتغيره :

سال انتشار : 1395

تعداد صفحات :18

در برخی کاربردهای کنترل فرایند آماری، کیفیت یک محصول یا فرایند را می‌توان به‌صورت رابطه‌ی بین یک یا چند متغیر وابسته/مستقل بیان کرد که آن را «پروفایل» می‌نامند. در این نوشتار به بررسی پروفایل‌های خطی ساده‌ی چندمتغیره می‌پردازیم که در آن چندین مشخصه‌ی کیفی مرتبط به‌صورت مجموعه‌یی از توابع خطی برحسب یک متغیر مستقل مدل‌بندی می‌شود. در حالی که حضور داده‌های دورافتاده ممکن است در برآورد پارامترهای مدل با استفاده از برآوردکننده‌های کلاسیک اختلال ایجاد کند. به‌منظور برآورد پارامترهای پروفایل دو رویکرد استوار مبتنی بر برآوردکننده‌ی M پیشنهاد می‌شود که در دو وضعیت تک‌مرحله‌یی و دومرحله‌یی کاربرد داشته است. عملکرد برآوردکننده‌های پیشنهادی از دو نقطه‌نظر استواری و کارایی مورد بررسی قرار می‌گیرد. نتایج نشان می‌دهد در فاز 1 کنترل فرایند آماری، برای مقادیر متوسط و بزرگ از آلودگی، عملکرد برآوردکننده‌های استوار بسیار بهتر از رویکرد کلاسیک است.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله استفاده از برآوردکننده‌هاي استوار به‌منظور پايش پروفايل خطي ساده چندمتغيره وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله استفاده از برآوردکننده‌هاي استوار به‌منظور پايش پروفايل خطي ساده چندمتغيره